דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> שלל פעילויות חברתיות וחווייתיות לבני הנוער בחופש הגדול
 
 

"זכות להעניק חווית קיץ בלתי נשכחת לילדים ובני הנוער מהגלבוע": גם השנה מציעה המועצה אזורית הגלבוע שלל פעילויות חברתיות וחווייתיות לבני הנוער בחופש הגדול, כחלק מתכנית "לילות לבנים"

עם תחילת חופשת הקיץ (ב-2.7) החלה בגלבוע, וכמיטב המסורת, פעילויות "לילות לבנים בגלבוע". האירוע שפתח את תכנית "לילות לבנים", התקיים בגוש יעל והוא היווה כסנונית המבשרת על שלל הפעילות וההפעלות הקיציות לנוער בכל יישובי המועצה. התכנית, הנערכת במסגרת "עיר ללא אלימות", תפעל עד סוף חודש אוגוסט, ובמהלכה נהנים בני הנוער מצפייה משותפת בסרטים, קריוקי, שולחנות משחק, משחקי חברה, עמדות מולטימדיה, הכנת פיתות ועוד.
 
השנה לראשונה כוללת התכנית גם פעילויות "מאסטר שף", בה ובדומה לתכנית הטלוויזיה המפורסמת, מתחלקים ילדי היישוב לקבוצות, אשר מתחרות ביניהם על הכנת מאכלי גורמה, כשבסוף נהנים הילדים ממעשה ידיה בארוחה משותפת. עוד כוללת השנה התכנית את ההפעלות: "מרוץ לכספת", "אליפות המשימה בדקה", אשר מעוררות אינטראקציה והנאה גדולה בקרב הילדים. עד כה ישנה היענות מרשימה של ילדי היישובים אשר מצביעים ברגליים, ומגיעים בהמוניהם לקחת חלק בחוויה.
 
עובד נור, ראש המועצה: "זוהי תכנית איכותית, המהווה נדבך אחד בפעילויות המועצה למען הרחבת האופקים של הנוער בשעות הפנאי. אני מודה לכל מדריכי הנוער ולצוות המקצועי שאחראי על הפעילות לתוך הלילה".
 
תכנית "לילות לבנים" מבקשת לספק פעילויות תרבות ופנאי לבני הנוער ובכך לצמצם תופעות של שוטטות מיותרת, ומעשי ונדליזם. הפעילות מתקיימת בכל ערב ביישוב אחר, ותושבי הגלבוע יכולים לראות מידי שבוע בדף הפייסבוק של המועצה, את פריסת הפעילויות השבועית ביישובים. מיידע על הפעילויות ניתן לקבל גם ישירות ממדריכי הנוער הפועלים ביישובים.
 
ליטל יהושע, מנהלת תכנית עיר ללא אלימות ורשות למלחמה בסמים ואלכוהול: "זוהי זכות להעניק חווית קיץ בלתי נשכחת לילדים ובני הנוער מהגלבוע. התכנית משלבת בין תכנים חינוכיים וערכים, לצד פעילות חווייתית ואטרקטיבית. מעבר לכך, מאפשרת התכנית לבני הנוער להעביר את הזמן באופן חיובי ולהתגבש חברתית. תושבי המועצה מוזמנים להתעדכן במועדי הפעילות ביישובם על מנת שיוכלו לעניין את ילדיהם".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים