דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> שמחת תורה בגלבוע
 

להתחיל בשמחה!

אלפי תושבי הגלבוע לקחו חלק בחגיגות שמחת תורה

ברחבי המועצה האזורית הגלבוע, ציינו בעשרות מוקדים וברוב שמחה ופאר- את חגיגות שמחת תורה (הקפות שניות). החגיגות החלו עם צאת החג (מוצאי החג), ובהשתתפותם של ראש המועצה, עובד נור, וסגנו דודי בונפיל. באירועים נכחו אלפים מתושבי הגלבוע שבאו לחגוג את שמחת התורה- הן את סיום קריאת ספר התורה עד תומו, והן את תחילת קריאת התורה מהתחלה בשבת בראשית.
 
התושבים חגגו במעגלי ריקודים, לצלילי תזמורות מרובות נגנים, כאשר החגיגות לוו בשירה אדירה וריקודים עם ספרי התורה עד כלות הכוחות.
 
עובד נור, ראש המועצה, הצטרף לחוגגים ורקד ושמח יחד עם התושבים. באחד ממוקדי החגיגות הוא אף התיישב בעמדת המתופף (בתזמורת) והפליא בנגינתנו שהרקידה את החוגגים... בין לבין אמר ראש המועצה כי "אירוע ההקפות השניות הוא חגיגי ומיוחד במינו, ומפגיש את כלל אוכלוסיות המועצה בשמחה משותפת- דתיים, חילונים, נשים, גברים וילדים. בכל מקום שהגענו אליו פגשנו בשמחה אדירה שממלאת את הלב באושר. מי ייתן, כי השמחה הגדולה הזו תהיה סימן לאושר שיעטוף את כל תושבי הגלבוע לשנה הקרובה, ונזכה לשנת המשך של צמיחה, פיתוח ושגשוג".

 
בטקסים השונים השתתפו רבים מבין חברי הנהלת המועצה, חברי המועצה ורבנים של מוא"ז הגלבוע. ארגון החגיגות בוצע בשיתוף פעולה הדוק בין המנהל שירות לתושב (במועצה), לבין הנהלות היישובים

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים