דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> שקיפות ושיתוף בגלבוע: פורום המנהלים של עובד נור
 

ראש המועצה בגלבוע, עובד נור, ממשיך לנקוט במדיניות ניהול באמצעות תהליכים שיתופיים ומקיים באופן קבוע ישיבות מנהלים מורחבות

נור: "המידע יהיה שקוף, נגיש ויאפשר לכולנו לראות לרוחב ולעומק את הפעילויות, ההוצאות וההכנסות של כל מחלקה"

16.2.16
 
השבוע (15.2) התכנס פורום מנהלי המועצה לדיון מעמיק שסקר את כלל הפעילויות במחלקות, תוך מעקב אחר ביצוע משימות והצבת יעדים ומשימות. הפורום דן גם בבעיות שונות העולות במתן שירות שוטף לתושבים ומעלה פתרונות אפשריים, בדגש על סיעור מוחות ודיון שיתופי.
במסגרת הדיון ציין ראש המועצה כי המועצה נמצאת תחת בקרה ופיקוח תקציבי מטעם משרד הפנים ולפיכך כל מנהל נדרש לעקוב ולהגיש דוחות חודשיים. "המידע יהיה שקוף, נגיש ויאפשר לכולנו לראות לרוחב ולעומק את הפעילויות, ההוצאות וההכנסות של כל מחלקה.
באמצעות עמידה ביעדים התקציביים נוכל לאזן את הקופה הגרעונית ולצאת לדרך של צמיחה", אמר נור למנהליו.

 
בפורום השתתפו מ"מ ראש המועצה וממונה על מינהל השירות לתושב, דודי בונפיל, סגן ראש המועצה וממונה על מינהל פיתוח ותשתיות, הישאם זועבי, מנהלת אסטרטגיה וארגון, ענת מור, מזכירת המועצה, אילנה חייט, עוזר ראש המועצה, שניר פרידמן, מנכ"ל קולחי הגלבוע, מוחמד אלבחירי, מנכ"ל החברה הכלכלית, ירון אוחיון, מנהלת דורות בגלבוע, מרים ורד, ראשי המינהלים ומנהלי המחלקות במועצה.
עוד דווח בפורום שהתקיים השבוע, כי הוקם פורום לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, בו שותפים תושבים, מנהלי מחלקות במועצה, אנשי מקצוע וארגונים, כגון אקי"ם.
עוד דיווחו המנהלים על הקמת סיירת הורים חדשה באומן, כניסתה של התכנית הלאומית לאובדנות לגלבוע, אירועי תרבות ופנאי צפויים בחודשים הקרובים, פיתוח תחום בנות השירות בכפרים הערביים בגלבוע, קידום אזורי תעשייה, העמקת פעולות גבייה, עבודות חידוש מבנים ותשתיות, ועוד.
במהלך הישיבה הוצגה סקירה נרחבת לפרויקט חדש להקמת ומיפוי מאגרי נתונים מעודכנים במועצה, זאת לצורך בניית תכניות אסטרטגיות בכל תחומי החיים, בהתאם לצרכי האוכלוסייה.
למנהלים אף הוצגה סקירה ומעקב אחר השינויים שהוכנסו למערך ההסעים, במטרה לצמצם בעלויות ולייעל את השירות הניתן לילדי הגלבוע.

 

ראש המועצה, סיכם ואמר כי: "ברמה האסטרטגית אנחנו בונים קשרי ממשל חזקים, שיאפשרו השקעות חדשות בגלבוע בכל תחומי החיים, מקיימים סיורי למידה ברשויות השכונות ומפתחים את יחסי השכנות הטובים עם שכיננו ברשויות הערביות.
השנה היא שנת בלימה וייצוב המערכת, אני מודה לכולם על השותפות והעשייה למען התושבים וחוזר ומדגיש כי אנחנו משרתי ציבור ועלינו לנהוג באחריות הציבורית הנדרשת".  

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים