דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> זכאים לכל התשבחות - תוצאות מצויינות בבחינות הבגרות לבתי הספר בגלבוע
 

זכאים לכל התשבחות - ביה"ס התיכוניים בגלבוע רושמים תוצאות מצוינות בהישגי הבגרויות

תוצאות הזכאים לתעודת בגרות לשנת תשע"ו (לא כולל מועד חורף), בקרב תלמיד כיתה י"ב בגלבוע, הגיעו לאחרונה למינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, והם מלמדים על שיפור משמעותי ומגמת עלייה במספר הזכאים לתעודות בגרות.

יאיר ילובסקי, ראש מינהל החינוך: "ברוח החזון החינוכי בגלבוע ועידוד המצוינות אנו משקיעים במוסדות ועושים מאמצים ניכרים כדי לתמוך ולטפח את תלמידי התיכונים הניגשים לבחינות הבגרות. זה מרגש לקבל הכרה על פעילויות פדגוגית, אך הנתונים הללו לא מספרים לנו את כל הסיפור, מכוון שהם לא לוקחים בחשבון את הפעילות המדהימה הנעשית ברמה המערכתית הדואגת לכל התלמידים, ולא זונחת את המתקשים". 

על פי הנתונים עולה כי אחוז הזכאים לבגרות בביה"ס רב תחומי עמל עמק חרוד, עומד על 90% שזו עלייה של 4% לעומת השנה שעברה. הנתון הארצי (המהווה קנה מידה), עומד על מתחת ל-66% זכאות לבגרות. יתר על כן, ביה"ס עמק חרוד רשם תוצאה נדירה בקנה מידה ארצי כאשר 100% מתלמידי כיתת מב"ר (מסלול בגרות רגיל), השיגו בגרות מלאה! 

לדברי לילך שטיין מנהלת התיכון, מדובר בתוצאה המגיעה לאחר עבודה קשה: "אני מברכת את התלמידים שהשקיעו, התמודדו והגיעו להישג נהדר. בראש ובראשונה אני מברכת את מורי בית הספר שלא ויתרו על אף תלמיד ולא ויתרו לאף תלמיד".

תלמידי כפר הנוער ניר העמק רשמו אף הם תוצאות מעולות, כאשר הממוצע בקרב בוגרי כיתות י"ב (מגמה עיונית) עומד על 82% זכאים לבגרות (כאמור הממוצע הארצי עומד על כ-66%). מעבר לכיתות העיוניות, ביה"ס מכשיר תלמידים ללימודים גבוהים בתחום הנדסי חשמל ומכונות, כאשר שכלול תוצאות כל התלמידים, מלמד על מגמה של שיפור ועלייה מתונה אך מתמדת לאורך העשור האחרון.

יפעת זילברמן מנהלת ביה"ס ויצ"ו ניר העמק: "להצלחה אבות רבים. ראשית, כל הכבוד לתלמידים ולהוריהם על ההתמדה וההשקעה. שנית, זה לא היה קורה ללא העבודה והאכפתיות של צוות החינוכי. אותם מורים ומורות הרואים בתלמיד כאילו היה הילד שלהם, ומאמינים ביכולתו ובכישוריו, להרחיב אופקים ולרכוש השכלה מלאה".

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים