דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> תושבי הגלבוע לנוכח גל השריפות- לב רחב ושמירה על הגלבוע
 

כמו כל תושבי המדינה גם בגלבוע עקבו בדאגה אחר גל השריפות והצתות שפשט במדינה.
הנהלת המועצה פרסמה דף הנחיות מסודר וביקשה מהציבור להגביר ערנות, לשמור על קור-רוח, ולפעול בהתאם להוראות גופי הביטחון. במקביל פעלה המועצה בריכוז פניות של תושבים וישובים, לטובת אירוח המפונים מביתם.
אירועי השריפות הציפו שוב את הרוח המיוחדת הנושבת בגלבוע.
שותפות אמת, ולב רחב של כל אוכלוסיית הגלבוע, שמיהרה לפתוח את ביתה ולהציע אכסניה למפונים. למוקד המועצה הגיעו עשרות פניות מתושבים שביקשו לארח ומכל היישובים. הלב הרחב התבטא גם בעשרות מתנדבים ומתנדבות שנרתמו להגנת הגלבוע בפעילות של ביטחון שוטף.
קב"ט המועצה, גיא איצקוביץ הוציא בקשה מהתושבים לסייע בפעולות הביטחון השוטף, תוך פניה לבעלי רכבי 4*4 לצאת לסיורים רכובים בשטחי המועצה, וכן פנייה לתושבים המוכנים לאייש את החפ"ק בגן-נר.
אותו חפ"ק הוקם ביום חמישי בצהרים (24.11), והוכר כחפ"ק מועצתי שעבד רצוף (בראשות הרבש"צ יניב בן שימול), עד כיבוי השריפות וירידה בכוננות.

עובד נור, ראש המועצה: "תושבי הגלבוע הראו שוב את הנשמה היתרה וגדולת הרוח שיש בקרבם. בצעד מחמם לב היינו עדים להתנדבות מלאה ודאגה כנה, הן למתן אכסניה לתושבים שבייתם נשרף הן בשמירה והגנה של שטחי הגלבוע. ערבות הדדית מקסימה, ואני מצדיע לכל המתנדבים והמתנדבות."

 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים