דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> תלמידי ביה"ס עמק-חרוד הם אלופי הארץ באופני הרים
 

תלמידי ביה"ס עמק-חרוד הם אלופי הארץ באופני הרים
אלה קלימן מקא מכיתה ח' בעמק חרוד זכתה בתואר אלופת הארץ לבנות
 

הישג פנטסטי לביה"ס עמק-חרוד, ולמחלקת הספורט במוא"ז הגלבוע, לאחר שתלמידי בית-הספר זכו בתואר הקבוצתי, לכיתות ז-ח', במסגרת האליפות הארצית ברכיבת אופני הרים. מרוץ הגמר התקיים אתמול (25.4) ביער ראש-העין, ולקחו בו חלק כ-120 רוכבים אשר רכבו בכ-16 קבוצות בתי-ספר שונות.
 
הישג הנבחרת מעמק-חרוד, מתעצם נוכח מספרם הרב של קבוצות שהשתתפו בתחרות עבור שכבת הכיתות ז'-ח'. בעבר זכתה הנבחרת באליפות המתקיימות לתלמידי כיתות ט', שבה מספר מועט יותר של קבוצות המשתתפות. כל ביה"ס יוצג ע"י 10 רוכבים ודירוג הקבוצות (הסופי) נקבע על פי סיכום הניקוד של כל הרוכבים. נבחרת עמק-חרוד הפגינה ביצועים מעולים, כאשר 4 מרוכבי הנבחרת התברגו בעשירייה הראשונה (מקומות 3-4-6-9), והניקוד הכולל זיכה אותם במקום הראשון, ובפער של 85 נקודות מעל לביה"ס מגוש משגב, אשר הגיע במקום השני.
 
שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט בגלבוע: "לראות את מסות הרוכבים בכל אירוע, ולדעת שנציגי הגלבוע מובילים את הענף- זה פשוט ממלא את הלב בגאווה גדולה. בכל גיל ובכל רמת רכיבה, בכביש ובשטח, תמיד יש מקום להשתפר ולפרוץ את גבולות היכולת האישית. עם גישה חיובית ומסגרת תומכת כמו מועדון, השמיים הם הגבול. כבוד לרוכבים לרוכבת מהגלבוע!"
 
במקביל לתחרות הקבוצתית, הייתה זו התלמידה- אלה קלימן מקא, מכיתה ח' (גם מביה"ס עמק-חרוד) אשר זכתה במקצה הבנות היחידות, בתואר אלופת הארץ לגילה (כיתות ז'-ח') לעונת 2017. כמו אלופה אמתית סיימה אלה את המרוץ בראש-העין במקום הראשון, ממש כפי שהיה לאורך העונה, כאשר בכל ארבעת התחרויות המקדימות היא הגיע ראשונה!
 

מספר מאמן נבחרת עמק-חרוד, בועז שושן: "הישג נהדר לתלמידים אשר הפגינו לאורך העונה כולה, ביצועים מצוינים על מסלולי הרכיבה השונים וכן נחישות פיזית ומנטאליות ועבודת צוות! ראוי לציין כי נבחרת ביה"ס עמק-חרוד, מורכבת מתלמידים המתאמנים כבשגרה, במסגרת מועדון 500 וואט עמקים, אשר מטפח ודואג להם לכל ההיבטים המקצועיים".
 

 
בהמשך לדבריו של שושן יצוין כי נבחרת עמק-חרוד העפילה לתחרות הגמר לאחר 4 סביבי תחרויות אזורים, בהם השיגו מיקום איכותי שזיכה אותם בכרטיס לגמר
.

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים