דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> תמיד עולה המנגינה: "בוא שיר עברי"
 

תמיד עולה המנגינה- חגיגות ה- 70 למדינת ישראל, נפתחו רשמית בגלבוע...!

מאות הגיעו לצפות בהופעה "בוא שיר עברי", שכל משתתפיה על טהרת תושבי הגלבוע

 
מופע מרגש ומיוחד התקיים באולם בית-ציזלינג המלא שהיה גדוש משתתפים מכל יישובי הגלבוע. זהו מיזם "בוא שיר עברי", שביקש השנה להקדיש ערב ולהצדיע למיטב שירי הלהקות הצבאיות, וזאת כשיקוף להווי החיים במדינת ישראל, החוגגת 70 שנה להקמתה. האירוע מתקיים מדי שנה לזכרה של ורד הלוי ז"ל מקיבוץ יזרעאל, שהייתה פעילה בקידום התרבות בגלבוע. הערב כולו מופק תוך שיתוף פעולה הדוק ומוצלח בין הקונסרבטוריון "גלבוע-יזרעאל" (בית המוזיקה שבקיבוץ יזרעאל), ומחלקת התרבות של מוא"ז הגלבוע.
 
המופע נקרא "תמיד עולה המנגינה", והוא היווה את שיאו של תהליך נפלא שהתרחש בחודשיים האחרונים, שכלל את בחירת הנושא, והשירים, ולאחר מכן האודישנים לכישרונות מקומיים, החזרות, והעיבודים. מי שניצח, תרתי משמע, על כל הערב והיה האחראי למרבית העיבודים הוא סטאס גברילוב, מנהל הקונסרבטוריון, המקום אשר מהווה את אחד מאבני הבסיס במרקם התרבות בגלבוע.
 
"מוא"ז הגלבוע ועובד נור העומד בראשה, שמו כמטרה להעשיר ולקדם את התרבות בגלבוע. שיתופי הפעולה והעצמה של כישרונות מקומיים, מהווים נדבך חשוב בהרחבת הפעילות וביישום החזון!" מעדכנת גלית בר-גיל, מנהלת מחלקת התרבות במועצה. לדבריה זכו תושבי הגלבוע, כתוצאה מפעילותו של סטאס למען התרבות המקומית. עוד ביקשה להוסיף כי " לכל השותפים, תושבי המועצה מכל הישובים חשב שתדעו: אתם ואתן הכוכבים האמתיים!"
 
כוכבי המופע היו ללא ספק התושבים מהגלבוע, אשר התייצבו מכל הישובים ולקחו חלק בביצוע השירים וכקהל תומך. במחזמר השתתפו חבורות זמר, הרכבים מוסיקליים, ילדי בתיה"ס היסודיים נר הגלבוע, יד לחמישה ועמק חרוד, וכישרונות מקומיים בנגינה, בזמר ובמחול. מיזם "בוא שיר עברי", מתקיים בסיוע ובתמיכה של משרד התרבות והספורט.
 
סטאטס גברילוב, המנהל המוזיקלי, אמר בתום המופעים כי "זו הייתה חגיגה תרבותית יוצאת דופן. זה מרגש, כל פעם מחדש, להיווכח ולגלות כמה כישרונות נהדרים קיימים בגלבוע. ביחד יצרנו חוויה קהילתית שכולה הנאה צרופה. ניפגש כולנו שוב, בערב בוא שיר עברי, בשנה הבאה."

 
צילום: אורי וול
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים