מנהלת משרד החינוך במחוז הצפון: "הגלבוע מצטיין בפיתוח מנהיגות חינוכית, -בקידום הישגים ובצמצום פערים"
"תכניותיה של מערכת החינוך בגלבוע, לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה, המופיעות בחוברת "הגלבוע שלי", מכילות שפע של פעילויות חינוך עיוניות ומדעיות, שאותה בנה מינהל החינוך במועצה, הן חזון חינוכי אמיתי, המעיד על תפיסה מערכתית המתייחסת לשלבי החינוך, ובראש וראשונה, על העמדת החינוך בסדר קדימויות, ראשון במעלה", כך ציינה ד"ר אורנה שמחון, מנהלת משרד החינוך במחוז צפון, במכתב הערכה ששיגרה לראש המועצה דני עטר, בו היא מעתירה שבחים לתהליכי החינוך, המשתקפים לדבריה, מתוך אותה חוברת חינוכית, פרי רעיונו של ראש מינהל החינוך דרור ללוש.
ד"ר שמחון ציינה בפני עטר,כי ערכיה עשירי התכנים של החוברת "הגלבוע שלי", טעונים ברוח של שליחות חינוכית, כאשר בבסיסם, עומדים עקרונות חשובים, כגון – פיתוח מנהיגות חינוכית, קידום הישגים וצמצום פערים, קיום המצוינות וחדשנות ערכים בחינוך.
ד"ר שמחון הוסיפה כי שיתוף הפעולה של מינהל החינוך עם מפקחי משרד החינוך ראוי להערכה.כמו כן הודתה לראש מינהל החינוך, דרור ללוש, ואיחלה לו ולצוותו המשך עשייה פורה.
ראש המועצה, דני עטר הודה למנהלת משרד החינוך במחוז על דבריה החמים וציין כי המועצה מעצימה את החינוך במוסדות החינוך, בישוב ובכפר, כאשר יעדיה העיקריים הם, העשרת הנוער בהישגיהם בלימודים, בהקניית ערכים אנושיים ובפעילויות התנדבותיות בתחומים וולונטריים שונים.

לעיון "במידעון הגלבוע שלי" לחצ/י

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים