כ-300 תלמידי כיתות ד'-ו' מתשעה בתי ספר בגלבוע  יהודים וערבים, השתתפו ביום ספורט ב"אתלטיקה קלה", שהתקיים לאחרונה במגרש האתלטיקה בקיבוץ עין חרוד מאוחד, בפיקוח משרד הבריאות. זו הפעם הראשונה לאחר יותר מעשור, שאירוע ספורטיבי רחב היקף של נבחרות ילדים, נערך בגלבוע.  
שלומי אייל, רכז הספורט במועצה מסר כי הנבחרות התחרו ביניהן במקצועות כגון - ריצות קצרות, בינוניות, לרבות "מרוץ שליחים", הדיפת כדור-יד, קפיצות למרחק ועוד. "כל בית ספר הציב נבחרת של בנים ובנות, כאשר באווירה חגיגית עם הרבה רצון ומוטיבציה התמודדו הנבחרות בצורה מדהימה. חשוב לציין כי בהתראה קצרה הכינו המורים לחינוך גופני את הנבחרות בצורה מופתית. התחרויות נמשכו 3 וחצי שעות ובסופן הוכתרו מספר אלופים" ציין רכז הספורט.
ד"ר אמין מוקטרן ואירית ברקוביץ' המפקחים על החינוך הגופני שנכחו באירוע, מטעם משרד הפנים, העניקו פרסי זכיה לנבחרות והעניקו בין השאר פרס "הגינות" לבית ספר עמק חרוד יסודי, על הגינותם במשחק.
כאן המקום לציין את תרומתה של חברת "תנובה" שהעניקה מאות מעדנים ו"שוקו" צוננים, שרעננו את הילדים והקלו על תנאי החום ששררו ביום זה. כשופטים בתחרות שימשו סטודנטים  "אוהלו" שבקצרין, שתרמו מזמנם למען הילדים.
"בסוף היום חזרו הילדים עייפים אך מרוצים ולשמחתי לא נרשמה כל תקלה או אירוע חריג.", אמר שלומי רכז הספורט. הוא ציין כי במהלך הקיץ יתקיים יום עיון בהשתתפות המורים לחינוך הגופני לצורך הפקת לקחים מיום הספורט לאתלטיקה קלה ולהיערכות לקראת תכניות עתידיות.
 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים