איפור מקצועי כמעט חינם לנשות הגלבוע ב"עמק יפה"!
בבית ספר "עמק יפה" שבגלבוע, לומדות בנות, במסגרת בחינות הבגרות את מקצוע עיצוב וטיפוח החן. לימודי המגמה כוללים לימוד מרכזי של כללי ההיגיינה, תולדות האיפור, סוגי עור, מורפולוגיה של הפנים, שלבי האיפור באופן מעשי ועיוני ועוד. במשך השנה במסגרת הלימודים המעשיים מתנסות הבנות זו על זו בסוגי איפור שונים, בהתאמת האיפור לעור הפנים ובהבדל שבין איפור יום ואיפור לילה. בסוף כיתה יב' ניגשות בנות המגמה לבחינת בגרות עיונית ומעשית, שבמסגרתה עליהן לאפר לקוחה. הבוחנת בודקת שהאיפור איכותי ונעשה על פי השלבים המדויקים שנלמדו.
מנהל בית הספר קובי רוימי מסר כי המקצוע מוכר ע"י משרד המסחר והתעסוקה. "המקצוע תורם באופן אישי ומעשי לתלמידות. מאפשר תכנון ובנייה של מקצוע לעתיד ורעיונות על דרכן כנשים בוגרות. הידע שמקבלות הבנות מאפשר גם הרחבה עיונית והעמקה של הידע שבידיהן, וגם מעשי ורלוונטי לתלמידות בהווה. הקורס עשוי לסלול את דרכן ולשלבן במקצועות הטיפוח והקוסמטיקה בעתיד", אמר מנהל בית הספר.
 
ליזי, אחת הבנות המשתתפות בקורס, סיפרה: "אני מאוד אוהבת את המקצוע הזה. אני מאוד אוהבת ללמוד טכניקות חדשות לאיפור. באופן טבעי אני מתעניינת באופנה, איפור וקוסמטיקה עכשווית. אפשר לראות הרבה שינויים בתחום האיפור, מה נחשב היום ומה כבר לא. חשוב לי מאוד להצליח בתחום גם בעתיד ולנצל את ההזדמנות עכשיו להתנסות כמה שיותר על בנות, ובעתיד – על לקוחות", ציינה ליזי.
מרכזת המגמה, מירי סלע מסרה כי, במסגרת הלימודים, ביקרה בביה"ס מאפרת מקצועית, הלה כרמלי. הלה הדגימה על הבנות איפור יום ואיפור ערב, העניקה טיפים והעניקה הדרכה והכוונה לבנות. "האווירה הייתה נהדרת, המפגש עם מאפרת מקצועית איפשר להעלות שאלות מגוונות הנוגעות לעיסוק המקצועי בתחום טיפוח החן, לקבל ולתת עצות מעשיות ולפתוח ערוצים חדשים נוספים למחשבה", אמרה סלע..   
בוגרות המגמה קוראות לנשות ישובי הגלבוע, להתחדש באיפור מקצועי ואיכותי מוזל. "עשרת הנשים הראשונות שיגיעו להתאפר אצלנו, יזכו באיפור וטיפוח חינם" ציינו בוגרות המגמה ומבטיחות כי לאחר מכן יגבו מחירי עלות מוזלים.
 "אתן מוזמנות לתאם את הגעתכן עם מרכזת המגמה, מירי סלע: 04-642


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים