פקחי המועצה ועובדיה יוכלו לדווח  ישירות למוקד הממוחשב על מפגעים באמצעות מצלמות של טלפון נייד

החל מהחודש, יוכלו פקחי מועצה אזורית הגלבוע, לדווח על כל מפגע בשטחים הפתוחים של המועצה, לצלם אותו באמצעות מצלמת מכשיר סלולרי נייד ולשדרו ישירות למוקד ממוחשב במועצה האזורית הגלבוע . מדובר בפרויקט, של חברת "לולהטק", חברה טכנולוגית, המתמחה במתן פתרונות לרשויות המקומיות בתחום השליטה, האכיפה והבקרה, שאת שירותיה רכשה לאחרונה המועצה האזורית הגלבוע. המערכת הממוחשבת נחשבת למערכת חדישה, והיא מחוברת ישירות למאגרי המידע של המועצה ובאמצעותה מקבל הפקח בשטח בתוך שניות מידע מגוון על המפגע.
מנהל יחידת הפיקוח במועצה משה שלמה, הציג באמצעות מחשב אישי את פעולותיה הממוחשבות של מערכת הבקרה והאכיפה, בהן מתועדים גילויי מפגעים והטיפול בהם, לרבות ניהול מעקב עד להשלמתה של המשימה. "כל פקח מצויד היום במצלמה של טלפון סלולארי, המאפשרת לו לתעד את העבירה, לרבות - השלכת פסולת, צמיגים בלויים, אשפה וגזם. יתירה מזאת, גם עובד מועצה יוכל לדווח בשיטה זו על מפגעים. "המערכת מקנה לפקח קשר ישיר ומיידי למחשבי המועצה. היא מבוססת על תוכנת ה"פלאפארק", פרי פיתוח עצמאי של החברה, ההופכת את תהליך כתיבת הדוח לאוטומטי וממוחשב, תוך הפקה מיידית, באמצעות המדפסת הניידת המחוברת לערכת הפקח", ציין  משה שלמה.
שלמה הדגיש כי לפני הוצאת הצו נגד גורם המטרד, מועברת אליו התראה.
שלמה הוסיף עוד כי הכנסת המכשור החדיש לאיתור מפגעים לעבודת היחידה לפיקוח,הוא פרי רעיונם של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב. "ראש המועצה וסגנו קבעו שיש לטפל במניעת המטרדים בצורה שיטתית ויסודית לאורך כל ימות השנה. מדובר בפרויקט, בו שותפים מינהל השירות לתושב ומחלקת הפיקוח המועצתית", אמר.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים