מורי ומדריכי קידום הנוער בגלבוע יוכשרו בסדנת העצמה של "תות – תקשורת"  בראשות אלון גל.
 
מטרות הסדנה הן  להעצים את צוות מורי ומדריכי נערים מהיחידה לקידום נוער במועצה האזורית, למתן מענה לצרכיהם של הנערים, הוחלט לאחרונה לקיים סדנת העצמה ליצירה משותפת בין המורה-המדריך לבין נערי היחידה. את הסדנא תקיים "ת.ו.ת. תקשורת", ובמהלכה ייערכו שישה מפגשים.
דקלה בן-משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה, מסרה כי, לקראת קיום סדנת ההעצמה ליצירת שפה משותפת עם הנערים, התקיימה סדנא מקדימה בת יומיים, שבמהלכה, ניתנו הרצאות לצוות בתחומים רלוונטיים, כאשר ביום השני נערך טיול לחברי הצוות ברחבי הגלבוע ועמק יזרעאל בו הם נהנומזמר מנגן ,היכרות עם מקומות היסטוריים,יצירת גיבוש חברתי ובסופה  ארוחה דשנה.
 
לדברי בן-משה, ילמד הצוות,  מהו ייחודם של אותם אנשים המצליחים להגשים את מטרותיהם ולסחוף אחריהם אנשים אחרים. "תכנית' ת.ו.ת. תקשורת', נוצרה על מנת לאפשר לצוות לזהות את תכונות האיכות הקיימות בנער ולהטמיען בשטח הלכה למעשה, וכן כדי להגיע לתוצאות הרצויות.  התכנית נערכת במתכונת של מפגשים שבועיים ומאפשרת לחניכיה, ליצור גרף הצלחה המבוסס על אימון ושיפור מיומנויות, יצירת שפה משותפת, הצבת יעדי הישגיות המבטאים מימוש עצמי וכן התחייבות לביצוע פעולות מנצחות, המכוונות להשגת יעדים. בהמשך כל מפגש רוכשים המשתתפים כלים מעשיים לביטוי מנהיגות ועוצמה".
לדבריה, גישת האימון מבוססת על ההכרה, שעל מנת ליצור תוצאות משמעותיות שיישמרו לאורך זמן, יש ללוות ולאמן את הצוות לפעול מעבר להרגלים הקיימים הבולמים את תוצאותיו, דרך העצמה, הוקרה והטמעת הכלים הנרכשים. "אנו פותחים את השנה השנייה להיווסדה של היחידה עם צוות מיומן ומקצועי שייתן מענה מקסימאלי לנערים",מסכמת מנהלת היחידה לקידום נוער.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים