למעלה מ-1500 איש צפו במשחקי אליפות אירופה בכיסאות גלגלים באולם הכדורסל בגן נר שבגלבוע, טקס הפתיחה, בנוכחות השר לפיתוח הגליל והנגב, חברי כנסת וראש המוא"ז הגלבוע
 
למעלה מ-1,500 צופים, חזו באליפות אירופה לנכים בכדורסל שהתקיים ביום חמישי האחרון באולם הכדורסל גן-נר של המועצה האזורית הגלבוע. בטקס הפתיחה שהוגדר בפי מארגני האליפות כאירוע בסדר גודל עולמי, נערך במעמד המשנה לראש הממשלה, והשר לפיתוח הגליל והנגב, סילבן שלום, ח"כ ישראל חסון, ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר שאירח את האליפות. כמו כן השתתפו בו  ד"ר אורי שפר, ראש מינהל הספורט וכן אבנר קופל, יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל.
 
את האירוע פתחה להקת ריקודי העם 'הללויה'. לקול עידוד הקהל, יצא מצעד המשלחות לדרך, כשברקע - צלילי המנון האליפות, שהולחן ע"י הזמר והיוצר יוני רועה. ראשונה עלתה נבחרת הגברים של איטליה, ואת המצעד נעלו נבחרות טורקיה וישראל.
 
 
"אנחנו גאים מאוד לארח אתכם ומקווים מאוד שתיהנו משהותכם כאן", אמר השר סילבן שלום והביע תקווה שהנבחרות הטובות ביותר יגיעו לאולימפיאדה, ובתוכן ישראל. כמו כן הודה השר לראש המועצה דני אתר שאירח את האליפות. עם תום דבריו, נערך משחק הפתיחה בין נבחרות ישראל ושווייץ, כאשר יוני רועה שר את ההמנון הלאומי. במהלך המשחק, השיגה נבחרת הגברים של ישראל ניצחון 38:66 במשחק הראשון.
ראש המועצה, דני עטר הודה למארגני אליפות אירופה על הארגון המופתי, שהתאפיין לדבריו, מעדותם של מאות צופים, כאירוע בעל מעמד בינלאומי שעוד ידובר עליו רבות. "תושבי הגלבוע והמועצה גאים בעריכת אירוע רב ממדים זה בעזרתכם, ואשר העמיד במפת הספורט הארצי והבינלאומי את הגלבוע ואת אולם הכדורסל בגן נר" אמר דני עטר.

 אבנר קופל יו"ר מנהלת הליגה בכדורסל התייחס לאירוע אליפות הנכים בארץ, ואמר כי מדובר בחלום אמיתי ומי שהגשים אותו הוא דני עטר. "זהו פרויקט מדהים, צריך להוריד את הכובע בפני דני עטר שהחליט לקיים את האליפות בישראל בגלבוע. אנו גאים בו ובמארגנים", אמר קופל.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים