המאמן המעוטר אלי גוטמן ימשיך לשמש כמנהל העל של מחלקת הילדים והנוער כדורגל בגלבוע זו השניה
גוטמן ששמו מוזכר לאחרונה כמועמד לאמן את נבחרת ישראל, יתרום מניסיונו העשיר לשדרוג מחלקת הכדורגל בגלבוע.
גוטמן שיגיע לאימוני המחלקה אחת לשבועיים, פגש ביום ה' האחרון  במאמני הקבוצה שסקרו בפניו את תוכנית העבודה לעונה הקרובה ,בנוסף וקיבל גוטמן דו"ח על קבוצות הילדים מפי מנהל מחלקת הכדורגל זכי הרוניאן, לאחר מכן נערך דיון קצר על הילדים שסומנו כבעלי כשרון ופוטנציאל לפרוץ קדימה ואותם יטפח גוטמן ויקדמם.עם תום הסקירה והדיון בענייני קבוצות , הרצה גוטמן בפני צוות המאמנים בנושאים שונים והתמקד הפעם בטקטיקה, ובין היתר נערכו על הלוח תרגילים שונים במהלכי אימון ובמערכי המשחק.

בסיום הישיבה ולאחר שהקבוצות החלו את אימוניהן , התלווה אלי גוטמן לזכי הרוניאן על כר הדשא סיירו ושוחחו את עם שחקני הקבוצות, כשבהמשך הצטרף גוטמן למאמן הנוער אלון דוד והדריכו באופן פעיל באימון השחקנים. זכי הרוניאן מסר כי אלי גוטמן שילווה את קבוצות המחלקה מקרוב בעונה הקרובה, היה שבע רצון מרמת האימונים שהפגינו הקבוצות טרם פתיחת משחקי העונה, והביע את התרשמותו הרבה ממוטיבציית הילדים בגלבוע ונחישותם ואהבתם למשחק. עוד ציין גוטמן את התרשמותו מאיכות מתקן האימונים ואמר כי זהו מתקן אימונים ראוי ומצוין ושיבח את אחזקתו.
ראש המועצה דני עטר בירך על החלטתו של המאמן המוערך אלי גוטמן להמשיך לשמש כמנהל העל של מחלקת הכדורגל ואמר כי "הירתמות של מאמן כזה היא הבעת אמון גדולה בכדורגל בגלבוע, ויחד עם זכי הרוניאן ינחילו ערכי ספורט בהם אנו דוגלים ומחנכים את הילדים שלנו".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים