בביה"ס טמרה בגלבוע חגגו אתמול חצי שנה להצלחת  מודל "שפת המצויינות"
 
בבית הספר טמרה שבגלבוע, התקיים אתמול, יום חמישי, אירוע חגיגי, לרגל סיכום חצי שנה לפעילותה של תכנית "שפת המצויינות", אותה הכריזה המועצה האזורית הגלבוע, בפתיחת שנת הלימודים הנוכחית. בתכנית השתתפו תלמידי בית הספר, המורים וההורים.
 
מנהל בית הספר, נאיל זועבי מסר כי תוצאותיה של התכנית, במרוצת חודשי פעילותה, הצליחה במשימת חיזוק רמת  התלמיד החלש בעזרת התלמיד המתקדם. "אנו כבר חשים, שתכנית שפת המצויינות סוגרת פערים חינוכיים ובעיקר מקדמת את החלש שבתלמידים. היא גם מהווה מעורבות קהילתית בית-ספרית. התלמידים מבטאים  סולידארית בנתינה, על מנת לשפר את רמתם הלימודית של חבריהם. ההורים התלהבו מהרעיון ומאמינים שהוא יתרום מאד לקידום ילדיהם. אני משוכנע שנגיע להישגים, הודות לתכנית שפת המצויינות. כאן המקום להודות בשם התלמידים והוריהם לראש המועצה, דני עטר ולראש מינהל החינוך, דרור ללוש, השואפים במישנה מרץ לקדם את תלמידינו, תוך העמדת כל הכלים להצלחת התכנית", סיכם מנהל בית הספר.
 
דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה, אמר כי מודל "שפת המצויינות" מוטמע בכל תלמידי בתי הספר בגלבוע, בישוב ובכפר ויש בתכנית כדי לסייע לחלש לפתח יכולות שיכליות, דרכי חשיבה ותפיסה משופרות, הן במישור החינוכי והיצירתי. היא גם תורמת להתפתחות הערכית והמוסרית של כלל התלמידים", אמר ראש מינהל החינוך.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים