בביה"ס "נר הגלבוע" חושבים ופועלים ירוק
בבית הספר "נר הגלבוע" של המועצה האזורית הגלבוע, שוקדים על העלאת המודעות, האחריות והתרומה, בקרב תלמידי בית הספר, למען קיימות הסביבה. 
מנהלת בית הספר מירי עיני מציינת כי בית הספר מחנך את תלמידיו להיות אזרחים היודעים להתנהל באופן מושכל בשימוש במשאבי הטבע ביקום.
 
"הרחבנו את הידע לצורך והחשיבות במיון פסולת ואנו מעודדים את הילדים לקחת חלק פעיל בפינת המחזור שנמצאת בכניסה לבית הספר. בנוסף בית הספר שם לו כיעד את הרחבת הידע לגבי הצורך בצמצום השימוש במשאבים חשמל, נייר, מים, שקיות ניילון ומתן דרכים למימוש. בכל כיתה מוצב מיכל למיון נייר, ולאחר החגים יוצב מיכל למיון פסולת אורגנית, כשהמטרה היא יצירת קומפוסט מהפסולת בכיתות" אמרה מנהלת בית הספר.  
 
לדבריה, במהלך סוף שנת הלימודים וחופשת הקיץ, כחלק מתהליך קבלת תו תקן ירוק ע"י משרד החינוך, שינתה חזות בית ספר "נר הגלבוע" פנים. "בכניסה הונחו משטחי דשא סינטטי לשם צמצום צריכת המים, כמו כן הוכנו שני ספסלים אקולוגיים צבעוניים ויפהפיים, המשמשים לרווחתם של ילדי בית הספר במהלך יום הלימודים. אנו מאמינים כי חינוך לקיימות חייב להתבסס על היכרות מעמיקה עם הסביבה הקרובה והבנתה, לכן, השנה בית הספר ימשיך להעמיק ולפעול למען חיזוק הקשר של התלמידים למקום דרך למידה ודרך סיורים בסביבה הקרובה".
 
חינוך ערכי זה, עשוי לחבר לדברי מנהלת בית הספר את הדור הצעיר למקום, ויוביל לנקיטת עמדה, עשיית מעשה בתחום האחריות האישית, לחשיבה ולפעולה למען עתיד ירוק יותר.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים