בקיבוץ בית השיטה נחנכו שתי כיכרות תנועהשנועדו לתת מענה בטחוני לתלמידי בתיה"ס
ולהולכי רגל
השבוע הושלמה הסדרתן של שתי כיכרות תנועה בקיבוץ בית השיטה. מדובר בפרויקט משותף של משרד התחבורה והמועצה האזורית הגלבוע. במסגרתו הוסדרה בראש וראשונה כיכר הכניסה לקיבוץ ("כיכר החשמליה"), שהיוותה מטרד מסוכן, בעיקר לתלמידי בתי הספר,בעת כניסתם לאוטובוסים וכן בירידה מהם וכן להולכי רגל.
טכס חנוכת כיכרות התנועה, נערך בחסות ראש המועצה, דני עטר, והשתתפו בו סגניו, רמי אלהרר ועיד סלים וכן מנכ"ל החברה הכלכלית, ירון אוחיון, ראש מטה המועצה, ארז שטיין, נציגי הקיבוץ ואורחים רבים.
עטר בירך את משתתפי הטכס, שכללו בין השאר, קבוצת ילדי הקיבוץ. כמו כן שיבח את נציגי הקיבוץ על שיתוף הפעולה המוצלח כלשונו, שהביא להצלחתו של הפרויקט. הוא הוסיף כיאין זה הפרויקט האחרון לפיתוח בקיבוץ בית השיטה, והדגיש כי המועצה מוציאה לפועל תכניות פיתוח נרחבות בקיבוץ הוותיק ובשאר ישובי הגלבוע.
מוזהר סעד, מפקח הרחבת ישובים בחברה הכלכלית של המועצה ציין כי בנוסף לכיכר הכניסה לישוב, הוסדרה כיכר תנועה בשכונה החדשה של הקיבוץ, הנותנת אף היא מענה דומה, בעיקר לתלמידי בתי הספר.
בתום הטכס התכבדו ראש המועצה וסגניו, יחד עם ילדי הקיבוץ לגזור את סרט חשיפת הכיכרות.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים