רואימי מנהל "עמק יפה" וצוותו מעניקים פרס לתלמיד ביה"סבימים אלה, נשלמות ההכנות בבית ספר תיכון "עמק יפה", לקראת פתיחתה של תוכנית חדשה בשנת הלימודים הקרובה. מדובר בתוכנית אטרקטיבית, המיועדת לצעירים וצעירות בני 18-21 והיא כוללת יציאה ללימודים בקמפוס אוניברסיטת חיפה, לימודים מקצועיים לקראת קבלת תעודה ממשרד העבודה בתחום ניהול מערכות משרד, התנסות מעשית בשוק העבודה וכן שיטות מחקר איכותיות, מגוון ומרתק.
קובי רוימי, מנהל בית הספר "עמק יפה" מסר כי התוכנית ללימודי המשך ב"עמק יפה" מיועדת לצעירים שמסיבות שונות קיבלו פטור או דחייה משירות צבאי, ומעוניינים להתחיל לתכנן לעצמם עתיד בשוק התעסוקה כבוגרים עצמאיים. התוכנית תיערך בקמפוס נפרד ותשלב סדנאות חווייתיות וחברתיות לצד לימודים עיוניים. "היציאה בבת אחת מהחממה הבטוחה שמעניקות מסגרות לימודיות שונות אל החיים שבחוץ אינה פשוטה. הניסיון שלנו ב"עמק יפה", לימד אותנו עד כמה חשובה ההכנה לחיים עצמאיים, הן בתחום המקצועי – למידה של מקצוע מכבד ומותאם, שיש לו ביקוש בשוק, והן בפן האישי – שימוש בכוחות, שיש בכל אחד מאיתנו, לקידום ולצמיחה כאנשים בוגרים. התוכנית ללימודי המשך תאפשר לצעירים ולצעירות רבים לפתוח דלת שייתכן ולא האמנו שקיימת בתוכם, לחוות הצלחה אישית וחברתית ולפתוח דף חלק לעתידם כבוגרים", אמר מנהל בית הספר.
לדבריו, התוכנית התלת שנתית תתקיים במתכונת של ארבעה ימים בשבוע, מתוכם יום אחד, שישמש יום של עבודה מעשית, בתחום ניהול מערכות משרד. "יום חוץ נוסף, ייקבע כיום לימודים אקדמיים באוניברסיטת חיפה. במסגרתם ייפגשו משתתפי התוכנית יחד עם סטודנטים בני גילם וילמדו ביחד. את התוכנית תלווה פרופ' שונית רייטר, שליוותה בעבר תוכניות דומות, בהן השילוב של עלייה ללימודים באקדמיה כחלק מתוכנית ההמשך הפך להצלחה גדולה", אמר רוימי.
 
עוד צוין כי התוכנית תשלב סיורים מקצועיים, מפגש עם אנשי מקצוע בתחום, הגשה לבגרויות למעוניינים ונגיעה גם בסדנאות יצירה, עץ ותזונה בריאה. כל זאת באווירה פתוחה, בליווי אישי חם, תוך ראייה בכל משתתף כפרט, ובתכנון משותף של הדרך המתאימה ביותר עבורו להשגת יעדיו ומימושם המיטבי.
 
רואימי מנהל בית הספר מסר עוד כי : "המטרה היא להעניק לתלמיד את הביטחון והיכולת לפתח את דרכו כבוגר באופן הטוב ביותר. לסייע לו לצאת לשוק העבודה כשיש בידו תעודה וניסיון, ממליצים פוטנציאליים, אבל חשוב מכל – תחושה שהנער או הנערה יכולים ומסוגלים להתחיל ברגל ימין את חייהם ודרכם. אנחנו נהיה פה להקשיב ללבטים ולחששות, וגם לחשוב איתם יחד מה תהיה הדרך הכי טובה עבורם להתגבר עליהם".

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים