בגלבוע מגבירים את הביטחון האישי - מרכז בטחון משולב ייחנך בשבוע הבא – מטרתו: הגברת בטחון התושבים חדר התדריכים של המרכז ייקרא ע"ש רב"ש אלי ביטון ז"ל  שנהרג בחדירת מחבלים 
 
מרכז בטחון חדיש יפתח במועצה האזורית הגלבוע ויצויד בטכנולוגיה מתקדמת, בספרייה מקצועית ובכוח אדם מתוגבר ומיומן. המרכז ישרת את ישובי התענך  ויעניק תגבור ליתר ישובי המועצה.
 
המרכז הוקם בהנחייתו של ראש המועצה דני עטר, לשם הגברת  הביטחון האישי ואיכות החיים. חדר התדריכים החדיש ייקרא על שמו של אלי ביטון ז"ל ממושב גדיש, שנהרג בחדירת מחבלים .
 
במבנה המרכז הוקמו חדר תדריכים, מצויד במיטב האמצעים  הטכנולוגיים, להעצמת פעילותם של אנשי הביטחון, ומספר אנשי השיטור המשולב והמתנדבים תוגבר. במקום יועברו גם  תדריכים ותיערך היערכות ביטחונית.
 
ראש המועצה, דני עטר החליט לקרוא את שם חדר התדריכים על שמו של אלי (ללו) ביטון ז"ל, ששימש רכז בטחון שוטף ואחד מבכירי בסיס המתנדבים של ישובי התענך, ואשר נהרג בהיתקלות עם חוליית מחבלים בשנת 2003. משפחתו של המנוח הוזמנה ע"י ראש המועצה לטכס חנוכת חדר התדריכים על שם יקירם.
שני אחיו של אלי המנוח – אבי ודוד ביטון הודו נרגשות בשם משפחתם, לראש המועצה דני עטר, על הנצחת זכר אחיהם בחדר התדריכים. "מאז נפילתו של אחינו, אנו זוכים לעידוד וחיזוק מראש המועצה, ממפקד מרחב צפון במשמר הגבול, נצ"מ עוזי לוי וממנהל מחלקת הביטחון של המועצה, משה שלמה. מבחינתנו, זוהי סגירת מעגל לסיפור חייו של אחינו, כלוחם, הוא חסר בנוף של הגלבוע ובעיקר בביתו – מושב גדיש", אמרו השניים.
 
 
 
ראש המועצה דני עטר אמר כי המועצה תמשיך להקפיד  על מתן מענה איכותי ומקצועי באבטחת הישובים בתחום שיפוטה, תוך שימת דגש על שמירת שיגרת חיי תושביה - בישוב ובכפר,  בעיתות שלום ובעיתות חירום. "הגלבוע הוא דוגמה מצוינת בתחום ההיערכות לקראת חירום ומהווה עוצבת יסוד בעת חירום ", אמר ראש המועצה דני עטר. 
 
מנהל מחלקת הביטחון של המועצה, משה שלמה, מסר כי עם חנוכת מרכז הביטחון המרווח, ייהנו מנוחות מרובה, חניכי הקורסים, וכן כוחות כיתות הכוננות, לרבות המתנדבים, בעת תדרוכים ושמיעת הרצאות. "קריאת חדר התדריכים על שמו של אלי ביטון ז"ל, היא פעולה מבורכת של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, להוקרת זכרו של אדם שפעל למען בטחון הגלבוע ונפל על משמרתו בהיתקלות עם מחבלים. בחדר התדריכים, תוצב ספריה מקצועית-ביטחונית שתתן מענה לנושאי השיטור והפיקוח וכן נושאי בטחון שונים", ציין שלמה.        
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים