בגלבוע – יבדקו את מתקני המשחקים בכל חודש, בכך תהיה המועצה רשות חלוצה ביישום החלטת ממשלה בנושא.
 
על מנת להבטיח את שלומם של ילדי הגלבוע המבלים במתקני משחקים בפארקים ובגנים ציבוריים , ולמנוע סכנה של מפגע בטיחותי , חתמה המועצה על הסכם עם החברה למשק וכלכלה במרכז השלטון המקומי, על מנת לבצע תהליך בדיקת המתקנים ותיקונם, וזאת לצורך התאמתם לתקן הנדרש.
 
במסגרת הבדיקה החודשית, מבוצע תיקון באופן מיידי כל הליקויים שנתגלו.
לכל גן ניתן אישור ראשוני של תו תקן ע"י מכון התקנים ולפי אישור זה מבוצעת הבדיקה החודשית. ולכל מתקן תוצמד מדבקה המציינת את גיל המשתמשים בה.
 
סגן ראש המועצה וראש מינהל השירות לתושב, רמי אלהרר, מסר כי  "המועצה, הינה אחת הרשויות החלוצות ביישום החלטת הממשלה,וזאת על מנת לשמור על בריאות הילדים ולמנוע תאונות", אלהרר הדגיש כי משרד המסחר והתעשייה מקיים ביקורות שוטפות לבדיקת מתקני המשחקים לאורך ימות השנה, לאור היותו הגוף המופקד על ביצוע ההחלטה .
 
שלומי גרנוב, מנהל מחלקת איכות הסביבה מסר כי חברת "גנית פארק" נבחרה לבצע את העבודות הכוללות תיקון הליקויים והתאמת מתקני המשחקים לתו התקן .
 
לקראת ביצוע הבדיקות, נערך מינהל שרות לתושב, לתיקון והבאת כל מתקני המשחקים ברחבי המועצה לקבלת תו תקן בטיחותי של מכון התקנים.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים