בוגרי קורס פקחים סביבתיים מחוזי מהגלבוע סיימו בהצטיינות והוסמכו לאכוף את חוקי
איכות הסביבה וערכי הטבע
 
שניים מתוך 5 בוגרים העפילו לרמת "הצטיינות יתירה"
 
5 בוגרי קורס מחוזי לפיקוח סביבתי מהגלבוע, סיימו השבוע בהצטיינות, קורס פקחים סביבתיים, שנערך בקרית גת, במשך 3 חודשים. בקורס השתתפו בוגרים מ-30 רשויות והוא כלל לימודים מעמיקים ויסודיים לרכישת מיומנויות, בהנחיית מיטב המשפטנים העוסקים בדיני פיקוח ואכיפה סביבתית.
 
במהלך הקורס, יישמו הבוגרים, אפקטיבית, את הידע והניסיון שצברו, המסמיך אותם לאכוף את חוקי איכות הסביבה והשמירה על ערכי הטבע ברשויותיהם.
 
כמו כן נדרשו משתתפי הקורס להציג את בקיאותם בחומר הנלמד, שכלל ידיעת חוקים סביבתיים, הגשת עבודה מקיפה, המושתתת על תיקי חקירת אירועים של פגיעה באיכות הסביבה, איסוף ראיות, תחקורים, תפיסת ממצאים ועוד. 
 
סגן ראש המועצה האזורית הגלבוע, רמי אלהרר, העומד בראש מינהל השירות לתושב, שהנחה ופיקח על הקורס, הביא את ברכתו של ראש המועצה דני עטר, בפני בוגרי כלל הרשויות. הוא הציג את חשיבותה הרבה של המועצה האזורית הגלבוע ושל העומד בראשה, בשמירה על ערכי הטבע של כלל אתרי הגלבוע.
 
קצין הביטחון של המועצה האזורית הגלבוע, מסר לכתבנו כי עם סיום הקורס, הציג כל בוגר את עבודתו בפני פורום המשתתפים, כאשר במסגרתה ביטא הבוגר את שליטתו בחומר הנלמד בקורס. לדבריו, בימים הקרובים, הוא יציג במסגרת תפקידו כמנהל היחידה לפיקוח, את תכנית העבודה וכן את מיבנה המחלקה, לצורך יישום ההנחיות בשמירה על איכות הסביבה וערכי הטבע.
 
סגן ראש המועצה אלהרר, שיבח את חמשת הבוגרים המצטיינים מהגלבוע וציין כי שניים מהם העפילו לרמת "הצטיינות יתירה", הודות לעמידתם בקריטריונים ה"תובענים" בהישגיהם, המהווים מדד עליון בקורס

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים