ביום שישי הבא 3/12/2010 נר ראשון של חנוכה יתקיים אירוע אופניים חוויתי, אתגרי, מגבש וכייפי לרוכבים מנוסים, עממיים ולכל בני המשפחה בגלבוע.
את האירוע יפתח ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, במעיין חרוד שלמרגלות הגלבוע, כאשר לאורך היום, ירכבו המשתתפים בשני מסלולי רכיבה: מסלול עממי - כ-15 ק"מ ברמת "קושי קלה", לרוכבים עממיים ולכל המשפחה, כאשר  לאורך המסלולים יפתרו הרוכבים כתב חידה לחנוכה, נושא פרסים למפצחים הראשונים.
מסלול אתגרי - כ-28 ק"מ רכיבה, ברמת קושי "בינונית-קשה", הכוללים רכיבה בשבילי הר הגלבוע, עתירי נוף מרהיב, טיפוסים ורכיבה בשבילי סינגלים מגוונים וזורמים בתוך תוככי הנוף והטבע המהמם והפראי שעל ההר.
בסיום הרכיבה, יתקיים על מדשאות מעיין חרוד, הפנינג, שיכלול דוכנים לציוד אופניים, אוכל שתיה קלה, הגרלות נושאות פרסים, כאשר "דובדבן שבקצפת" - "מלך הפמפטרק". כמו כן תתקיים תחרות יחודית על מסלול הפמפטרק הנמצא במעיין חרוד, וכן מסלול שהוסדר ע"י המועצה האזורית הגלבוע, בשיתוף הסוכנות היהודית בשנה שעברה.
שלומי אייל, רכז הספורט של המועצה מסר כי התחרות לכשלעצמה, דורשת מיומנויות בטכניקת הרכיבה וריכוז גבוהים מהרוכבים, כאשר הרוכב שיסיים את הקפת המסלול בזמן הקצר ביותר יזכה במקום ה-1 ובפרס בשווי 2,500 שקלים. "האירוע בכללותו, מהווה חלק מתוכנית של מחלקת הספורט של המועצה האזורית  הגלבוע בשיתוף עם קבוצת האופניים המקומית 500 וואט, כאשר המטרה היא לחשוף כמה שיותר רוכבים מהאיזור ומכלל הארץ לשבילים, לנוף, לטבע ולתרבות רכיבת האופניים ההולכת ומתפתחת בגלבוע בשנים האחרונות" אומר רכז הספורט של המועצה.
 
בשיחה עם כתבנו אמר שלומי אייל, כי בשנים האחרונות, נתפסה הרכיבה על אופניים כספורט לאומי וכדרך חיים, שתפסו לדבריו, תאוצה בכל הארץ. "ענף זה, גדל מיום ליום. אנו עדים בעמק למסות של רוכבים שפוקדים בעיקר בסופי שבוע את השבילים, ההרים והטבע של איזורנו. אנו גם יוזמים בימים אלה רצף של אירועי אופניים עממיים ותחרותיים שמטרתם לפתח ולקדם את תרבות הרכיבה על אופניים בגלבוע ו'מתגלגלים בגלבוע', המהווה אירוע הראשון בשרשרת אירועי ופעילויות אופניים עתידיות מתוכננות", מסכם אייל שלומי. הוא קורא לכל מי שאוהב ספורט, טבע ובעיקר רכיבה על אופניים להצטרף למשפחת רוכבי האופניים בגלבוע, דרך האתר WWW.BIKEGUIDE.CO.IL  ובמשרד המפיק את האירוע 04-6070083.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים