בין הפייסבוק לפלמ"ח ....
מפגש בין דורי לסבים ונכדים נערך בדורות בגלבוע
 
 יום פעילות קייצי וחווייתי, נערך השבוע במרכז "דורות בגלבוע" שבישוב גן נר, בהשתתפות כ-100 סבים ונכדיהם, בגילאי 5-12, מישובי המועצה האזורית הגלבוע. לסבים ונכדים. יום הפעילות כלל בין השאר, סדנאות יצירה שהתמקדו בבילוי משותף של שני הדורות. הסבים, יחד עם הסבתות ונכדיהם, כולל נכדים המתגוררים מחוץ לגלבוע, השתתפו בסדנת מוזיקה, בהדרכתה של אלה האריס, כאשר במסגרתה, התנסו הסבים והנכדים בכלי נגינה מכל העולם.
בהמשך נהנו הסבים ונכדיהם מהרכבת מחרוזות וצמידים בהנחייתה של דליה רוקח. הילדים וסביהם למדו באמצעות שירלי אונר, להרכיב דמויות מבלונים, כולל פיל ענק, עם חדק אימתני. כמו כן קיים מרכז "דורות בגלבוע" הפעלה גופנית לוותיקי הגלבוע, שהפליאו בתנועותיהם לקול המוזיקה, בין היתר, נהנו ממשחקי כדור יחד עם נכדיהם בהדרכת נירית כוכב, "כסאות מוזיקליים", משחקי חברה ועוד.
מרים ורד, מנכ"לית מרכז "דורות בגלבוע", מסרה כי יום הכיף הסתיים בהצלחה. "במהלך היום נהנו ותיקינו מפעילות
 
יוצרת עם נכדיהם, וניכר היה כי התחברות למשך יום שלם בין סבים לנכדים תרם לחיזוק הקשר ביניהם. צילמנו ללא הרף את כל הפעילויות המתקיימות ובסיומו הקרנו מצגת תמונות עשירה בפני המשתתפים, הבטחנו שכל סבתא תקבל מצגת אישית, אותה תוכל להראות לנכדים בביתם" אמרה ורד. בסיום היום הודתה חוה עשת בשם הסבתות במילים חמות ומספר נכדים עלו לבמה וביטאו את תחושתם בקול רם - "היה כייף מאוד".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים