מנהל ארגון מוסדות החינוך בירושלים: "בגלבוע, מיושמת מדיניות פדגוגית איכותית החל מהגיל הרך"
אבי חן, מנהל תקן בכיר גני ילדים ותשלומים באגף ארגון מוסדות החינוך במשרד החינוך (אמח"י)ירושלים, התארח לאחרונה במועצה האזורית הגלבוע. הביקור נועד להתרשם מקרוב מדרכים יחידניות של חינוך למצוינות, כבר בגיל הרך. את המנהל וצוות משרדו קיבל ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש. אנשי הצוות, ובראשם אבי חן, ביקרוב "אשכול הגנים", שבישוב גן-נר במועצה, בניהולה של אורה הררי. המבקרים התכבדו באגרות ברכה לחג, מעשיי ידי הילדים, ובין השאר נחשפו לשיעור ריתמוזיקה,בהדרכת נגה פסקה, בתום השיעור, ביקרה המשלחת בבית הכנסת הגדול "היכל דוד" בגן-נר, כאשר אליהם הצטרפו כל ילדי ה"אשכול", שם למדו על הלכות יום הכיפורים, מפי רב הישוב, אבשלום קיל שתקע בשופר לרגל יום הכיפורים וזכה בתשואות רמות.
דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, הביא בפני אנשי הצוות את ברכת ראש המועצה, דני עטר, לרגל ביקורם וכן ברכת החג. ללוש מסר כי הביקור בגלבוע ובמוסדות החינוך לילדי הגיל הרך, הרשים רבות את אנשי צוות ארגון מוסדות החינוך ובראשם אבי חן. "מיבנה ארגון מוסדות החינוך מהווה את הזרוע הביצועית של משרד החינוך ליישום המדיניות הפדגוגית,במוסדות החינוך בארץ ואנו בתוכם. אין לי ספק שהביקור יניב פרי הילולים בעתיד",אמר ראש מינהל החינוך.
בסיום ביקורו, בירך אבי חן, מנהל ארגון מוסדות החינוך את פעילותו העניפה של מינהל החינוך ואמר כי בגלבוע מיושמת מדיניות פדגוגית איכותית מאד, "היכולה בהחלט לשמש דוגמא ליתר מוסדות חינוך שונים בארץ". כמו כן בירך אבי חן את ראש המועצה דני עטר על העמדת החינוך, כדבריו בראש סדר עדיפויותיה של המועצה.
בהמשך,סיירו אנשי הצוות בתל-יזרעאל ו"עין-יזרעאל", שם זכו להדרכה מרתקת של משה קשי, מנהל המרכז לאסטרונומיה בגלבוע ע"ש אילן רמון, שהעניק "טעימות" מהסיפור המקראי על אחאב וכרם נבות היזרעאלי. בין השאר, בילו חברי הצוות בטיול על ג'יפונים.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים