השר לביטחון פנים: "הגלבוע חשוב לנו מאוד.
חשוב לשכפל את מודל הדו-קיום ולחזור לפעילות ההיפודרום.
בנוסף, נבחן תגבור משאבי הביטחון" .
 
השר ביקר בסוף השבוע במועצה האזורית הגלבוע, בלוויית קציני ומפקדי משמר הגבול, ובראשם מפקד המחוז הצפוני של משמר הגבול, ניצב זוהר דביר, מפקד מג"ב הנכנס ניצב יורם הלוי, ראש מטה השר תא"ל (מיל) אודי שלבי וקציני מג"ב נוספים.
עוד ציין השר אהרונוביץ כי היה רוצה לראות את ההיפודרום חוזר לפעילות , הבטיח לבחון את תגבור הכבישים והתקנת מצלמות , ובעיקר לתת תגבור לפרויקט "עיר ללא אלימות" במועצה.
בפתח דבריו בירך השר את קבוצת גלבוע גליל על הישגה המרשים וציין כי גם הוא אוהד מושבע של הקבוצה...
את השר קיבלו דני עטר וסגניו, רמי אלהרר ועיד סלים. במהלך הביקור, סקר דני עטר בפני השר את פעילויותיה של המועצה בתחום הפיתוח, התיירות, התעשייה וכן הרחבת הישובים, לרבות גידול שיעור האוכלוסייה בישובי ההרחבה. כמו כן ציין עטר בפני השר את טיבם, יוצא הדופן של קשרי הדו-קיום עם אוכלוסיית כפרי הגלבוע, והדגיש כי קשרים אלה אין להם אח ורע בשום ישוב.     
 השר לביטחון פנים הביע בפני ראש המועצה דני עטר את התפעלותו הגלויה מתנאי הדו-קיום השוררים בין ישובי המועצה לבין תושבי הכפרים ואמר כי הוא משוכנע כי שיתוף הפעולה של הגלבוע עם ג'נין ראוי לשימור ושיכפול המודל למקומות נוספים בארץ.
ראש מינהל הנוער ומנהל פרויקט "עיר ללא אלימות" בגלבוע, ברוכי מגל, הציג בפני השר וקציני מג"ב את פעילות הפרויקט, תוך שימת דגש על המאמצים המתבצעים במועצה בהנחייתו של עטר, לשילוב הפרויקט גם בכפרי המועצה.
בביקור נטלו חלק בין השאר, מפקד מג"ב מרחב צפון, עוזי לוי, מפקד משטרת עפולה נצ"מ יוסי שרביט וכן קצין הביטחון של המועצה האזורית הגלבוע.

 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים