מנכ"ל המשרד לביטחון פנים חלק שבחים למועצה על פעילותה הביטחונית ואת תרומתה לרווחת התושבים
"ההישגים המשמעותיים, בתחומי הפיתוח, איכות החיים והסביבה ובראש וראשונה, חיי הדו-קיום בישובי וכפרי הגלבוע, מעידים מוחשית, על הנהגה אמיצה, הם מהווים דוגמא לאימוץ מודל דומה בכל הישובים בארץ". את הדברים אמר מנכ"ל המשרד לביטחון פנים, חגי פלג בטכס קבלת פנים שערכו לכבודו ראש המועצה דני עטר וסגניו רמי אלהרר ועיד סלים, בתחילת השבוע במועצה .
אל המנכ"ל נלוו אנשי משרדו, ובין השאר, הד"ר אורלי מינס, רכזת פרויקט "עיר ללא אלימות" במשרד לביטחון פנים. בפתח דבריו סקר דני עטר בפני המנכ"ל את הפיתוח המואץ בגלבוע, ובתוכו אזור התעשייה "מבואות הגלבוע", הנחשב לדבריו, כאזור תעשיה מוביל בצפון, וכן מוקדי תיירות, כמו אתר הסקי, העומד בפני תחילת פעילותו בחודש זה, ההיפודרום לסוסים ואתרי נופש נוספים. "הגלבוע יחד עם תושביו, מגשימים חזון של הפיכת אזורנו למוקד משיכת רבבות תיירים מהעולם וכן להעשרת איכות חיים, עם רמת חינוך מהמובילה בארץ ואיכות סביבה שאין עליה פשרות", אמר ראש המועצה.
ברוכי מגל מנהל תכנית "עיר ללא אלימות" בגלבוע, הציג בפני המנכ"ל את התכנית להפעלת הפרויקט בישובי הגלבוע, דבר שאפשר למנכ"ל המשרד לביטחון פנים ועוזריו לזהות את המורכבות, בה פועלת המועצה, לאור היותה מעורבת ומאד הטרוגנית. כמו כן התרשם המנכ"ל מהפעילות הנעשית בכפרי הגלבוע ומעצם היותם חלק בלתי נפרד ושווה במועצה. הוא הביע את הערכתו על תרומת בוגרי בתי ספר בכפרים בהתגייסותם לשנת שירות.
 
רמי אלהרר סגן ראש המועצה וראש מינהל השירות לתושב, מסר כי בפני המנכ"ל למשרד בטחון פנים הועלו בקשות למימון פרויקטים נוספים, ביניהם, התקנת מצלמות למרגלות הגלבוע, על מנת שישקיפו לעבר שטחים חקלאיים למניעת פשיעה חקלאית.
מנכ"ל המשרד לביטחון פנים וראש המועצה ציינו לחיוב את פרויקט "משמר השכונה", המורכב משוטרים מתנדבים, מהישובים ומהכפרים, האמורים לקיים סיורים בישובים טמרה, טייבה, מולדת ורמת צבי. "פרויקט זה", מציין דני עטר, "לא רק שיפעל לביטחון התושבים ולשמירה על רכושם, אלא יהווה שילוב של דו-קיום בין מתנדבים יהודים וערבים", אמר עטר.
במסגרת התכנית "עיר ללא אלימות" התקיימו שתי סדנאות, שהיוו חלק ממערך רב-שנתי לטיפול והתמודדות עם תופעת האלימות ויתמקדו בלמידת גורמי הסיכונים והמכנים המשותפים לכל סוגי האלימות. אומר סגן ראש המועצה רמי אלהרר: "חברי הפורום עברו הכשרה למימוש מטרות אותן הגדיר ראש המועצה דני עטר, כמו יצירת פתרונות ודרכי התמודדות, שיתנו תשובה רחבה לבעיות השונות, למידת גורמי הסיכון והמכנים המשותפים לכל סוגי האלימות. המטרה היא, יצירת אקלים המקדם ערכים של כבוד הדדי, הידברות וסובלנות".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים