גל עצום של פניות רוכשים לקרקע ומתעניינים לבנייה.
10 משפחות כבר בתהליכי רכישה מתקדמים.
 
כ 350 פונים ומתעניינים הציפו השבוע את משרדי חברת השיווק
של פרויקט "שיזף" בגן נר.
הפונים נמנים על חתכים רחבים של שכבות אוכלוסיה ומאזורי מגורים רבים בארץ.
רובם ככולם ציינו כי עיקר המשיכה לגלבוע היה היכרות עם המקום כמקום עם איכות חיים מהמובילות בצפון , עם מערכת חינוך מצוינת ויזמות גדולה של המועצה והעומד בראשה, וכן סטנדרט הבנייה והמפרט המרהיב שמציג פרויקט הבנייה.
 
מנכ"ל החברה הכלכלית, ירון אוחיון, מסר כי קמפיין הפרסום זכה להצלחה, הרבה מעבר למצופה, "התגובות להדי הפרסום היו מידיות. רבים מאד מקרב ציבור המתעניינים, ציפו לתחילת הפרויקט ופונים בהמוניהם למשרדי הרישום".
עוד הוסיף כי  מסתבר שציבור זה מודע לאיכות החיים  בישוב גן נר וכן לטיב האוכלוסייה האיכותית בו, ולכן מגלה רצון נלהב לרכישת קרקע בשכונת שיזף. הבתים שיבנו בשכונה הינם בעלי מפרט טכני ועשיר.
 
 
קובי בן חמו, מנהל הפרויקט מסר כי בהשוואה לפרויקטים הנבנים באזור המרכז, הפניות לרכישת הקרקעות בשכונת ''שיזף'' הן בקנה מידה שאין לתאר אותו. "ההתעניינות במעבר למגורים באזור הגלבוע, באה לא רק מהסביבה הקרובה אלא גם מאזורים רחוקים כמו חיפה, מודיעין וכד' ובשלב זה 10 משפחות כבר נמצאות  בתהליכי רכישה מתקדמים, ברמה של חתימה על חוזים" ציין בן חמו.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים