עמותת "דורות בגלבוע" מפעילה מזה שנה וחצי בכפר מוקייבלה מועדון חברתי לנשים תחת השם "בית חם".
התכנית, היא שלוחה של בית היוצר "אשל" – אגודה לתכנון ולפתוח שירותים לזקן בישראל, והיא מופעלת ע"י "דורות בגלבוע" בשיתוף עם מחלקת הרווחה במועצה האזורית הגלבוע.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את הפעילות של צוות עמותת "דורות בגלבוע" ואת ההנהלה ואמר כי הפעילות המשותפת עם תושבי הכפרים תורמת לא מעט לחיזוק קשר הדו קיום, קשר אותו חרטה המועצה מזה מספר רב של שנים על דיגלה.
מנהלת עמותת "דורות בגלבוע", מרים ורד מסרה כי שמו של המועדון מעיד על מהותו: "במסגרת מועדון "הבית החחם", פותחות יוסרה ובתה, ווידאד את ביתן פעמיים בשבוע, בשעות לפנה"צ ומארחות בו את נשות הכפר המבקשות להשתלב במסגרת של מפגש חברתי. המבקרות נהנות מאירוח לבבי ומכיבוד טעים, משוחחות בענייני דיומא, כמו כן עוסקות ביחד במלאכת יד, ומעת לעת נהנות ממפגש מובנה, כדוגמת – שיחה עם פיזיוטרפיסטית על פעילות גופנית בגיל הזקנה, ועוד" אמרה מנהלת העמותה.
 
היא ציינה כי בכוונת העמותה "דורות בגלבוע", לפתוח "בית חם" בכפר נוסף, וציינה כי בימים אלה נבדקות האפשרויות לאיתור הבית- החם המארח השני באזור הגלבוע.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים