לאור פנייה והתארגנות של ועד הכפר מוקיבלה, והתושבים, מבצעת בימים אלה, המועצה, בשיתוף ועד הישוב פרויקט בישוב מוקיבלה שכותרתו – "יד ביד למוקיבלה נקייה". הרעיון לפרויקט יצא אל הפועל, בעקבות פנייתו של יו"ר ועד הכפר, סובחי זיאדאת המכונה "אבו מורד", למועצה, בה הביע את רצון הוועד והתושבים לקחת אחריות על איכות הסביבה בכפר. לבקשה הצטרף גם אימם הכפר, אשר בתפילת יום השישי קרא לתושבי הכפר להתחיל ולדאוג גם לסביבה ולא רק לביתם.
 
בעקבות כך, כינס באופן מיידי, סגן ראש המועצה וראש מינהל השירות, רמי אלהרר, את כל מנהלי המחלקות והורה על ביצוע הפרויקט. אלהרר ציין כי מטרת הפרויקט היא הגברת איכות הסביבה והחיים במוקיבלה. "הישג חשוב צפוי, כאשר תוקם במוקיבלה ועדת איכות סביבה יישובית פעילה, בדומה לועדות שקמו בישובים נוספים", ציין ראש מינהל השירות.
במסגרת הפרויקט ייערך יום ניקיון שכולו על טהרת מאמציהם של תושבי הכפר – ילדים, נוער ומבוגרים כאשר את המתנדבים מהכפר ילוו ראש מינהל שירות לתושב, רמי אלהרר וראש מינהל תשתיות עיד סלים, תושב הכפר. בסיום יום הניקיון יצפו ילדי הכפר בהצגה, שעיקרה, תכנים של ישוב נקי, סביבה איכותית ותרבות הדיור בכפר .
אלהרר הוסיף כי במסגרת הפרויקט, מתקיים מבצע אכיפה רחב היקף המכיל עסקים, רכבים, פינוי גרוטאות, פינוי מדרכות ועוד. "האכיפה תימשך לאורך השנה גם בסיום הפרויקט. כמו כן, יתוגבר מספר מוקדי המחזור בכפר", אמר ראש מינהל השירות לתושב. 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים