בנות כפר סנדלה שבגלבוע זכו במקום ראשון באליפות ארצית  ב"משחקים של פעם"
קבוצת הבנות של כפר סנדלה שבגלבוע, זכו בשבוע האחרון במקום ראשון באליפות ארצית בתחרות ה"קלאס", אחד מסדרת ה"משחקים של פעם", שנערכה בשבוע האחרון בפארק הלאומי ברמת גן. כ-600 תלמידים ותלמידות מישובים שונים בארץ, ובתוכם קבוצת הבנות מכפר סנדלה שבגלבוע, השתתפו באליפות הארצית. זו השנה הראשונה שבה נערכה האליפות, וזאת, לאחר שהתקיימה תחרות ה"מוקדמות" באצטדיון בנצרת, בה לקחו חלק 24 בתי ספר מהצפון.הנבחרות התחרו על הגמר הארצי שהתקיים כאמור ברמת גן. את נבחרת הבנות מכפר סנדלה, אימן וליווה עומר עומרי, מורה לחינוך גופני בבית הספר סנדלה ורכז הספורט של המועצה האזורית הגלבוע.
עומרי ציין כי ה"משחקים של פעם",כללו: ה"קלאס" (משחקי אבן), "מחניים", "תפסוני" [תופסת]ו"הקפות". "הבנות מסנדלה הפגינו כישרון במשחק יוצא מן הכלל, מול 23קבוצות מכל הארץ, ובכך הביאו כבוד וגאווה לכפר ולגלבוע כולו", אמר עומר עומרי. שלומי אייל מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה, ציין כי הפעילות הינה חלק מפרויקט "זוזו" ב-9 בתי ספר במועצה. בטכס חגיגי שהתקיים לרגל הניצחון, בבית ספר בסנדלה, בירך מנהל בית הספר סמיר עומרי את קבוצת הבנות המנצחת,כמו כן הודה לראש המועצה דני עטר,סגנו עיד סלים, על התמיכה והמשאבים להעצמת בית הספר בתומי חינוך וספורט. בין השאר בירך מנהל בית הספר את שלומי אייל מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה, על הסיוע והארגון בקיום התחרות.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר וסגנו עיד סלים, שליוו את הקבוצה, בירכו את הבנות על הצלחתן וכן את הנהלת בית הספר. עטר ציין כי ילדי הישובים והכפרים בגלבוע מבטאים נאמנה את שפת המצויינות, לא רק בתחומי חינוך אלא גם בספורט.
 
 
להלן תוצאות אליפות ה"קלאס":
מקום 1 – תלמידות: רובה עומרי מביה"ס יסודי סנדלה הגלבוע, בתוצאה 1:12.40 דק'
מקום 1 - תלמידים: ביאן סאד אחמד מביה"ס אלגדיר סחנין, בתוצאה 1:04.94 דק'
מקום 2 - תלמידות: גיאזלה זבידאת מביה"ס אלגדיר סחנין, בתוצאה 1:20.66 דק'
מקום 2 - תלמידים: יואל תוחק מביה"ס אור לטף חדרה, בתוצאה 1:15.15 דק'
מקום 3 - תלמידות: תמר ליברמן מביה"ס נוף צורים צור יגאל, בתוצאה 1:20.85 דק'
מקום 3 - תלמידים: עידן נחום מביה"ס דוד אלעזר בת-ים, בתוצאה 1:18.31 דק'

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים