אתר הסקי "שער הגלבוע" ופארק התעשיה "מבואות הגלבוע" איסטרטגיה אירגונית וכלכלית מהמובילה בצפון
בחודש הבא ייפתח אתר הסקי "שער הגלבוע"
במועצה נערכים בימים אלה לקראת הטמעת פתרונות איסטרטגיים, המלווים בתכניות כלכליות עתירות תיכנון לפיתוח אירגוני ולעיצובו בתחום התעשיה והתיירות. מדובר בשני מוקדי תיירות ותעשייה אותם הגה ראש המועצה דני עטר, הנחשבים לפרוייקטים של המאה עשרים ואחת – "שער הגלבוע", פרוייקט תיירותי לסקי יבש, וכן פארק תעשייה "מבואות הגלבוע" האמור להעסיק כ-5000 עובדים. שני הפרוייקטים, יחד עם ההיפודרום למירוץ סוסים עשויים לדברי סגן ראש המועצה האזורית הגלבוע עיד סלים, להציב איסטרטגית את הגלבוע כמוביל בצפון בתחום הכלכלה והתיירות.
עיד סלים, המשמש ראש מינהל הפיתוח, בישר על פתיחתו של "שער הגלבוע" לסקי יבש, כבר בימים הקרובים לרבבות תיירים ומטיילים, והוסיף כי בשבוע הקרוב תיחנך מסעדה בגן הארועים בשער הגלבוע. "זוהי שעתו היפה של הגלבוע, כאשר המוני ישראלים ותיירים יפקדו את אתר הסקי וייהנו משפע האטרקציות בו", אומר סגן ראש המועצה.  
את פארק התעשיה, "מבואות הגלבוע" מגדיר עיד סלים, "פאר עסקים ירוק" שהשלמת הקמתו בימים אלה נושאת תקן ישראלי ל"בנייה ירוקה". לדבריו, מדובר בפארק תעשיה שאין כגודלו בצפון, האמור להעסיק למעלה מ-5000 עובדים. הפארק הוקם על שטח של 850 דונם, כאשר עם השלמת הקמתו יכלול כרבע מיליון מטרים רבועים של מבנים במגוון תחומים. "ראש המועצה דני עטר, המלווה את התקדמות שני פרויקטי-העל, נמצא במשא ומתן עם משרדי הממשלה להבאת מפעל עוגן, שיעסיק לפחות כ-500 עובדים, ויהווה מוקד למשיכת מפעלים עתירי עובדים" אומר סגן ראש המועצה. 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים