בביה"ס הרב תחומי עמק חרוד מרוצים מגידול משמעותי במספרי התלמידים.
 
כעת ביה"ס מונה 1,000 תלמידים. אילנה לוסטיג - מנהלת ביה"ס: "תוך 5 שנים ביה"ס הכפיל את מספר תלמידיו".
דני עטר, ראש המועצה: "ביה"ס עמק חרוד מוביל את העמק בגאווה גדולה".
 
העבודה הקשה משתלמת ובגדול", כך אומרת אילנה לוסטיג מנהלת ביה"ס התיכון "הרב תחומי עמק חרוד". מסתבר שביה"ס נהנה השנה מצמיחה משמעותית במספרי התלמידים. אילנה לוסטיג: "הציבור נותן בנו אמון. הורים ותלמידים מהאזור כולו ערים לשרשרת הצלחות שפוקדת את ביה"ס כדרך קבע, כולם רוצים להיות חלק מההצלחה".
בעקבות בחירתו של בית הספר הרב-תחומי עמק חרוד שבגלבוע, כאחד מעשרת בתי הספר התיכוניים בארץ, המובילים במקצועות מדעיים, טכנולוגיים, אמנויות, מקצועות הומניסטיים ועוד, חלה לאחרונה, עליה משמעותית במספר הורי תלמידים לילדים בגילאי חטיבת הביניים והתיכון, בישובי הגלבוע ובערים הסמוכות, המבקשים לשבץ את ילדיהם בבית הספר. בית ספר פתח גם השנה את שעריו, עם תוספת של 16 כיתות (בסה"כ 32 כתות חדשות ומאובזרות בשנתיים), לומדים בו כיום כ-1000 תלמידים, לעומת 550 עד לפני 4 שנים.
מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג מעריכה שאוכלוסיית ביה"ס תמנה למעלה מ- 1,100 תלמידים בשנה הבאה (מדובר בגידול של כ 10% בשנה אחת). לדבריה, בית הספר הפך למוקד משיכה לכלל תלמידי הגלבוע. "הוכח מעבר לכל ספק שאין לנערינו בגלבוע מה לחפש במוסדות חינוך מדעיים מחוץ לגלבוע, כי אנו נמנים על המובילים שבינהם, והראיה לכך, הביקוש כיום הוא מעבר לתחזית. חשוב לנו לומר שביה"ס ישמור על ייחודו כמקום בטוח ומוגן, בעל רמת הישגיים מהגבוהות באזור ובארץ, שמחנך לערכים של אהבת הארץ וכיבוד הזולת". בית הספר מתנהל בשיטת אשכולות לימוד: מדעים, אמנויות, מקצועות הומניסטיים ומקצועות טכנולוגיים. כל תלמיד יכול להגיע לקו הגמר. החזון הוגדר מחדש, נקלטו מורים טובים לצד ותיקים מיומנים. האווירה היא של עבודה מסביב לשעון. אצלנו, מי שבוחר לעבוד בחינוך, חייב להתמסר, בלי קלישאות וזה מה שעושה הצוות כאן בנאמנות ובמסירות",
מסכמת לוסטיג.
בימים אלה, החלה בניית מבנה ההנהלה החדש. בחודש ספטמבר 2012 ביה"ס אמור לחנוך את מבנה ההנהלה במטרה דבר שיביא לשיפור משמעותי ברמת השרות לתלמיד. מטרת המועצה האזורית היא לבנות קמפוס מיוחד ואטרקטיבי כזה שיענה על צורכי האזור כולו בשנים הבאות. בנוסף, אומרים בביה"ס, נקפיד על שמירת הנוף והאופי ההתיישבותי של ביה"ס בתוך העמק.
לוסטיג אומרת כי ההצלחה הגדולה נזקפת לצוות המורים והעובדים המקצועי, המנחילים תכנים רוחניים ומדעיים עם תשתית של איכות למידה ומצויינות.
לנו נשאר רק לקנא בדור חדש של תלמידים, שכל המערכות התייצבו בשורה אחת בכדי להצעיד אותם קדימה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים