קבוצת הכדורסל גלבוע\גליל  זכתה באליפות המדינה 2009/2010
3500 איש חגגו בגן נר  עד אור הבוקר
דני עטר: "זה הרגע הכי מרגש לאיש ציבור". "אחרי האליפות – זה גלבוע אחר"
חיים אוחיון: "נביא את הגלבוע לאירופה ואת אירופה לכאן"
קטש: "אל תפסיקו לחלום. לפעמים חלומות מתגשמים"....
3 ימים אחרי שחגגו ביום חמישי האחרון את נצחונם הענק - 77:90 מול הצהובים בהיכל נוקיה והשלימו אליפות שניה למועדון, שחקני, מנהלי ואנשי הקבוצה חגגו במוצאי שבת רשמית וברוב-עם את האליפות באולם הכדורסל של המועצה האזורית הגלבוע בגן נר לעיני כ-2,000 אוהדים באולם ועוד כ-1,500 חוגגים מחוצה לו לעיני מסכים גדולים. גם רענן כץ, אבנר קופל ושי שני הגיעו למקום.
בתשואות סוערות, בהדי תופים סואנים ובאבוקות דולקות, קיבל ההמון החוגג את השחקנים שעלו כל אחד בנפרד אל הפרקט. עם כניסתו של מאמן הקבוצה עודד קטש נעמדו האורחים על רגליהם וזעקו לעברו "תישאר" תישאר"..
כשדמעות-גיל חונקות את גרונו, לקח אבישי גורדון קפטן הקבוצה, את המיקרופון ופתח בשיר ביחד עם אלפי האוהדים. לאחר מכן עלו המעודדות של הקבוצה והציגו ריקוד לכבוד הזכייה באליפות. בפתח דבריו הודה עודד קטש מאמן הקבוצה כי היו כמה אנשים שכעסו עליו ואמרו לו שהיה מאופק מדי עם שריקת הסיום. "כנראה ידעתי למה. כשנכנסתי לכאן היום החלה ההתרגשות האדירה. אני עדיין לא מעכל. האליפות הזאת קרתה בעיקר בזכות השחקנים. זו משפחה אחת גדולה." אמר ולפני שסיים ציין כי התחברותו לגלבוע\גליל נעשתה בזכות אנשים נפלאים כמו ראש המועצה דני עטר, יו"ר הקבוצה ירון אוחיון וחיים אוחיון, ודבריו מתקבלים בתשואות סוערות.
 
לא פחות מאושר היה דני עטר, ראש המועצה, המלווה מקרוב את הקבוצה מאז ייסודה ונוהג בה כבת-טיפוחיו. עטר העטיר שבחים על הקבוצה ובראשה מאמנה עודד קטש.: "זו פסגת ההישגים שלנו כמועצה. כל הברכות מגיעות לעודד קטש, לליאור ליון וכמובן לקבוצה האדירה הזו, לשחקנים האדירים אלה. הגלבוע ביום שלאחר לקיחת האליפות זו גלבוע אחרת לגמרי ממה שהיינו לפני". כמו כן הודה עטר לחיים אוחיון בעלי הקבוצה ושיבח את יו"ר הקבוצה ירון אוחיון. "השקעתו הרבה של ירון בקבוצה, התבטאה בשעות רבות של עבודה מעבר ליום עבודתו הרגיל והיא הוכיחה לבסוף כי הגלבוע יכול להוביל בענק. כמו כן הודה עטר לחיים אוחיון בעלי הקבוצה, לרענן כץ, אבנר קופל שי שני ועוד. "אתם האוהדים ראויים למילת תודה, כי בזכותכם אנו חוגגים כאן היום", אמר ולפני שעזב את הבמה פצה ההמון בשיר לעברו "אתה תותח... אין עליך..."


 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים