גלבוע גליל פתחה רשמית את עונת 2011/12 במסיבת עיתונאים מסורתית ולאחריה התקיים ואימון פתוח לקהל.
עטר: "אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי לבקר בחריפות את כל מי שאחראי על הספורט בישראל. זהמחדל גדול מאוד של מדינת ישראל והכי קרוב לאנרכיה בהתנהלות שאנחנו לא מייצגים אתישראל באירופה וקבוצה פחות טובה מאיתנו תעשה זאת. מי שאחראי על הכדורסל בארץ ונותןלדבר הזה להתקיים גורם להרבה מאוד שאלות ותהיות. העונה נשאף להגיע לאותו מקום והפעםלא נוותר על מקומנו".
ביום חמישי 22/09 אחה"צ התקיימה מסיבת עיתונאים בהיכל הפיס בגן נר, בה נכחו הנהלת הקבוצה, סגל השחקנים, הצוות המקצועי בהשתתפות השתתפו עיתונאים ונציגי ערוצי הספורט בארץ.
 בפתיחת מסיבת העיתונאים תקפו אנשי ההנהלה את מוסדות הספורט בארץ על כך שלא מנעו מימוש הישגים ספורטיביים בשנים האחרונות בהם הקבוצה זכתה באליפות ובסגנות אליפות.
את מסיבת העיתונאים פתח ראש מועצה אזורית הגלבוע דני עטר תקף והאשים את מוסדות הספורט באנרכיה ובאי סדר בכך שהם מרשים להתנהלות כזו, עטר שאל לאן נעלמה הערבות ההדדית?.
חיים אוחיון בעלי הקבוצה הצטרף לדבריו וגינה אף הוא את ההתנהלות שמנעה מסגנית האלופה לשחק ביורוקפ באולמה הביתי בגן נר ואף טען לקנוניה מצד גורמים מסוימים בתחום.
מאמן הקבוצה לובין שמתחיל את עונתו השנייה בקבוצה ציין את תלכיד השחקנים המאוזן שנבנה בקבוצה והתייחס לעזיבתו של הרכז יזרעאלי בכך שלמרות כל המאמצים הוא רצה ללכת למקום אחר.
לובין אמר כי הרבה צעירים מוכשרים עברו במועדון הזה וזה התפקיד שלנו בכדורסל הישראלי וזהיימשך. הצעירים ימשיכו לקבל פה הזדמנות וזה אחד הסיפוקים הגדולים. הציפיות זה לאמשהו שחדש לנו. אנחנו נעשה את כל המאמצים כדי לממש את הציפיות ולהשאיר את הגלבועבמקום הטבעי שלה.
הסנטר הותיק עידו קוז'יקרו שהחליף בפאנל את הקפטן הותיק אבישי גורדון החולה, הודה להנהלה על כך שהם מספקים את כל התנאים להצלחת הקבוצה,  והביע תקווה שגם השנה תהיה עונה מוצלחת כקודמתה, וציין בפני התקשורת את החיבור הטוב בין השחקנים את ההמשכיות של השחקנים הישראלים והשחקן הזר קורטני פלס שזו לו עונתו השנייה.

יו"ר הקבוצה ירון אוחיון אמר כי הצוות המקצועי הצעיר כבר הוכיח את עצמו ,וכי השנה יש כוונות לחבר יותר את הקבוצה עם הקהילה ועם הסגל הצעיר, להמשיך את את היכולת הטובה מהעונות הקודמות וגם השנה הדגיש כי ובכוונת הקבוצה להתמודד ולהעפיל לפיינל פור.
 אוחיון בקש לנצל הזדמנות זו וקרא לקהל האוהדים ולמהר ולקנות מנויים, אוחיון ציין כי השנה המנויים יכללו מלבד משחקי הבית של הליגה גם את משחקי הבית של מפעל האירופי הליגה הבלקנית יורוהולד.
הקבוצה נמצאת כעת בטורניר באמברג, ותתמודד היום (א' 25/09) על המקום השליש/רביעי לאחר שהפסידה לקבוצת היורוליג ביירן מינכן 68:71 לאחר משחק צמוד.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים