מפגש חשיפה ראשון של פרויקט גמלאים-מתנדבים במסגרת "ידיד לחינוך", התקיים לפני ראש השנה והשתתפו בו 25 גמלאים מישובי המועצה. מנהל מחלקת החינוך במועצה, דרור ללוש בירך את המתנדבים. כמו כן העלה את חשיבות הפרויקט, העשוי לדבריו לשפר במידה משמעותית את הלמידה בגנים ובבתי הספר שנבחרו לפרויקט.
"היענות של המתנדבים הייתה מיידית ומשביעת רצון", אמר ראש מינהל החינוך. הוא הדגיש כי גיוס מתנדבים מקרב אנשי חינוך גמלאים, מהווה מודל מוחשי לשפת המצוינות בחינוך. "פרויקט 'ידיד לחינוך' הוא נדבך חשוב במודל החינוכי . הוא מבטא סולידאריות חברתית, הדדיות ומעורבות חברתית. הוותיקים יבקרו בבתי ספר, הם יהוו כוח עזר למורים ויארגנו יחד איתם טיולים וטכסי חינוך שונים", אמר ראש מינהל החינוך.    
 ראש המועצה, דני עטר בירך על הפעלת הפרויקט ואמר כי היענותם המיידית של ותיקי הגלבוע, למערכת החינוך, תעשיר ללא ספק את  מושגיהם של ילדי הגנים ובתי הספר בגלבוע. "זו תוכנית
 בין-דורית יחידה מסוגה שודאי תתרום לרכישת מיומנויות ערכיות בקרב הילדים", אמר ראש המועצה.
 
בכנס השתתפו דינה בנקלר - מנהלת פדגוגית, נמרוד אקרמן - המנכ"ל וחוה עשת, רכזת גלבוע, המובילה את הפרויקט. עשת, עובדת מערכת החינוך, מזה שנים רבות, וכיום גמלאית, קוראת למתנדבים להצטרף "לעשייה נפלאה" להעצמת החינוך בקרב ילדי הגלבוע.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים