500 צופים נלהבים מצויידים בתופים חצוצרות ובעיקר בקולות עידוד רמים נתנו תפאורה מושלמת למשחק שהתרחש על הפרקט.
על המשטח עמדו זו מול זו שתי הקבוצות הטובות בטורניר כולו. מן הצד האחד טייבה שכבשה הכי הרבה שערים בטורניר עם שני חלוצים מצויינים , סטף ופאלח זועבי אשר ביחד לבד כבשו יותר מכול קבוצה אחרת בטורניר . מנגד עמדה רמת צבי , הקבוצה אשר ספגה הכי פחות שערים לאורך הטוניר,  במידה רבה בזכות שחקני ההגנה המצויינים שלה , השוער שניר פרידמן וג'ון גוזובסקי ופלג רודברג.
הצגת השחקנים השמורה למשחקי אן בי אי ונוהלה ע"י איש רדיו קול רג"ע עמי כברי, הזמינה שחקן שחקן מכול קבוצה ונתנה לו לזכות בעידוד קולני ובמחיאות כפיים מאוהדי קבוצתו. עטיה מוחמד יו"ר טייבה העניק זרים למארגני הטורניר שלומי אייל ושניר פרידמן וכמובן להני זועבי , הספונסר הראשי של קבוצתו .
הגמר, שנוהל ע"י צמד השופטים עמוס קלס ואבי פרץ, לא איכזב. כבר מדקות הפתיחה נראה היה כי המשחק הולך להיות מרובה בהזדמנויות וכי על שוערי הקבוצות תוטל מירב העבודה. רמת צבי הייתה עם ידה על העליונה וכבר כעבור חמש דקות עלתה ליתרון מרגליו של דן רודברג, שלכל אורך השבוע עבר סידרה של טיפולים על מנת להכשירו למשחק בעקבות הפציעה בחצי הגמר. 0-1 לרמת צבי.
המשחק היה שקול כמעט לכל אורכו. טייבה לא נשברה מהפיגור והצליחה להגיע למספר מצבי בעיטה שנהדפו על ידי השוער ושחקני ההגנה פלג רודברג וגיא צרפתי. רמת צבי שמרה על היתרון עד שהגיע מוחמד עטייה מצד שמאל וניצל חוסר עירנות בהגנת רמת צבי כדי לבעוט פנימה 1-1. זו הייתה גם תוצאת המחצית.
הקהל של טייבה החל לקחת פיקוד ולדחוף את הקבוצה מהיציע בצורה שנראת רק ביציעים של אריות הכדורגל האירופי; אולי בשל כך הפעילה טייבה מבערים והחלה ללחוץ על שער רמת צבי. כעבור מספר דקות הלחץ וחוסר הריכוז בהגנה נתנו את אותותיהם, סטף דילג מעבר להגנת רמת צבי וכבש שער יתרון מדהים לטייבה. לא היה גבול לשמחה ביציע של טייבה.
החטאות שחקני רמת צבי עלו להם ביוקר; באמצע המחצית הראשונה נראה כאילו נפל הפור במשחק כאשר פאלח זועבי קיבל כדור מימין והכניע את שוער רמת צבי בבעיטה מקרוב.
אוהדי רמת צבי נראו די מיואשים בשלב זה אך מאמן רמת צבי ויו"ר הוועדה המארגנת של הטורניר, אולי בין היחידים שעוד האמין, ביצע חילוף והכניס את נועם מרדכי לשדה המשחק . רמת צבי לא אמרה נואש כדור חופשי שנבעט בעוצמה כמעט מחצי המגרש על ידי גיא צרפתי נכנס לרשת , 8 דקות לסיום וקבע תוצאת ביניים דרמטית 2-3 לטייבה.
חמש דקות לסיום המשחק החלה הדרמה האמיתית - חילופי מסירות בין שחקני רמת צבי השאירו את גיא צרפתי מול השער וזה הרשית בפעם השנייה במשחק וקבע 3-3 .
עד לסיום המשחק לא השתנתה התוצאה.
הקבוצות הלכו להארכה שבסיומה התברר כי רק בעיטות פנדלים יקבעו את זהותה של האלופה.
 
ראשונה בעטה רמת צבי. גיא צרפתי חזק ופנימה0-1
                       טייבה     סטף זועבי פנימה1-1
                     רמת צבי   דן רודברג פנימה1-2
                    טייבה      פאלח זועבי פנימה2-2
                 רמת צבי   מיכו                      2-3
בשלב הזה אף אחד משחקני טייבה לא רצה לקחת אחריות ולבעוט, השחקנים ממש היו צריכים לדחוף בכוח את עטיה מוחמד יו"ר הקבוצה לקחת אחריות.
עטיה   בעט לקורה והחוצה.
שחקני רמת צבי והקהל החלו בחגיגות האליפות  , הקהל נכנס למגרש ובראש כולם ספונסרית הקבוצה אגם רודברג שהעניקה חיבוק אישי לכל אחד מהאלופים הטריים.
שחקני טייבה נראו מאוכזבים מאוד מן התוצאה וזכו למחיאות כפיים עם עלייתם לקבלת מדליות הניחומים , כאשר אליהם הצטרפו קהל אוהדי רמת צבי והשחקנים. ראש המועצה דני עטר ביחד עם יוסי וקנין נציג עיתון ידיעות העמק העניקו את הגביע לשחקני רמת צבי המאושרים.
מלבד הגביע זכתה רמת צבי בארוחה כיד המלך במסעדת "קימל בגלבוע" .
מצטיין משחק הגמר זכה בארוחה ובירה מתנת ביליס בר מסעדה קיבוץ בית אלפא.
עוד נודע כי אחד ממנהלי "רמה" ייצור ושיווק תערובת ברמת צבי תרם לרגל הזכייה ארוחה במסעדת דג- דגן זאת בנוסף למזכיר המושב ניב שולמן , אשר הבטיח כי בסוף השבוע הבא יחגגו תושבי המושב את הזכייה במסיבה גדולה בבית העם עם כול הנדרש לשם כך. חנן רודברג ראש ועדת הספורט במושב כבר הכריז כי בעקבות הזכייה יוכפל תקציב הספורט במושב עם הגשת התקציב החדש לאסיפה.
נראה כי הקבוצה תתקשה לעמוד בקצב הארוחות שכן רני רותם ספונסר נוסף של הקבוצה הבטיח גם הוא ארוחה במקרה של זכייה הוא רק לא לקח בחשבון שהקבוצה יכולה בטעות לקחת את הגביע!!!
בקרב על המקום השלישי בטורניר ניצחה מולדת ללא תנאי את אומן 1-6.
אומן התנחמה בכך שעידן ביטון שחקנה המצוין זכה בתואר הכדורגלן המצטיין בטורניר .
עם סיום המשחק הראשון נערך טקס חלוקת פרסי מלך השערים והשחקן המצטיין.
אל שולחן הגביעים הוזמנו ראש המועצה מר דני עטר, שלומי אייל רכז הספורט הרב תחומי במועצה, שניר פרידמן מנהל הטורניר וכן ארז ונירית ויניק מ"ארז הסעות" , נותני החסות למלך השערים וגם תומר דניאל מ"תבליני דניאל" שנתן את החסות לשחקן המצטיין. סטף זועבי התכבד במלך השערים של הטורניר והראה שמבחינת כיבושים הוא מספר אחד. ואילו את השחקן המצטיין קטף עידן ביטון מאומן על היותו השחקן הקבוצתי המשמעותי ביותר בטורניר.
אין ספק כי הטורניר היה אחד מאירועי הספורט העממי הגדולים שנעשו במועצה האזורית גלבוע ולא בכדי הוא משך אליו כמות כה רבה של צופים.
אולם הספורט על שם הרמטכ"ל החמישי של צה"ל דדו היווה תפאורה מושלמת למעמד הגמר של משחק כדורגל מצויין ומפגש חשוב ביותר, שבסיומו מנצחים ומפסידים, יהודים וערבים, נפרדו בחיבוקים ובהבטחה לחזור בשנה הבאה, למונדיאל הגלבוע 2011.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים