הגלבוע הנציח בטורניר כדורסל את זכרו של סגן דביר לניר ז"ל ממולדת  שנפל באסון המסוקים
קבוצת הכדורסל שדה אליהו זכתה באליפות טורניר הכדורסל של חברות הילדים מהגלבוע ועמק המעיינות. הטורניר נערך השבוע, לזכרו של סגן דביר לניר ז"ל במולדת שנפל באסון המסוקים, והשתתפו בו ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר ראש המועצה האזורית עמק המעיינות, יורם קרין, הוריו של דביר המנוח –אסתי ודורון וכ-300 צופים ואוהדים. דני עטר בירך את משפחת לניר ואת משתתפי הטורניר וציין כי הוא רואה בטורניר, בראש וראשונה כפעילות הנצחה ערכית ראויה לציון מיוחד ורק אחר כך כפעילות ספורטיבית וחברתית. במהלך הטכס הוקרן סרטון לזכרו שלדביר לניר ז"ל.

 

 
 
האלופים החדשים משדה אליהו
 
ברוכי מגל, ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שארגן יחד עם משפחת לניר את הטורניר, מסר כי הקבוצה משדה אליהו גברה במשחק הגמר על הקבוצה הצעירה מניר-יפה/חבר בתוצאה 79:50, לאחר 35:21במחצית. "שדה אליהו שזכתה לעידוד קולני של קהל אוהדיה, אשר גדש את אולם הספורט בגן נר, והייתה ה פייבוריטית לזכות בגביע כבר מתחילת הטורניר, הובילה מפתיחת המשחק 12:2 ויתרונה רק הלך וגדל לקראת הסיום. ניר יפה/חבר, שבמאבק עיקש לא ויתרה והתקרבה מספר פעמים לשדה אליהו, נכנעה לגובה העדיף של יריבתה, שדה אליהו בהובלתם של דוד לוי השחק והמצטיין בטורניר ונופר טרופר", ציין מגל.
הרבו לקלוע:
שדה אליהו: נופר טרופר  ודוד לוי 16 נק' כ"א ,מתן הס, עמק דנינו 11 נק' כ"א והלל הס 10 נק'
קלעים בולטים בניר יפה/חבר,: חואקין שוכמן ודורניזר 12 נק' כ"א, דביר סרור 10 נק'
 
 בסיום המשחק, הוענקו לשתי הקבוצות גביעים ע"י המשפחה וראשי המועצות האזוריות גלבוע ועמק המעיינות.

 

הקבוצה הצעירה מניר אליהו התנחמו במקום השני

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים