בחודש ספטמבר הקרוב, יחזור גרעין "עודד" של תנועת בני המושבים לפעול בישובי המועצה. מדובר בגרעין, המהווה חוד החנית של העשייה וההתנדבות בקרב נערי הגלבוע, הכוללות בראש וראשונה, מתן שנת שירות לפעילות חינוכית-תנועתית בקרב בני  הנוער.
ברוכי מגל, ראש מינהל הנוער במועצה אמר כי בקרוב יגיעו 8 צעירים בני תנועת המושבים, בוגרי י"ב לשנת פעילות שתחל בחודש ספטמבר ותסתיים כעבור שנה. "חברי גרעין 'עודד' יפעלו עם בני הנוער מהמושבים ומישובי הגלבוע. הם יחלו את יום פעילותם עם תלמידי בתי הספר של המועצה, כולל עם נוער מנותק ובלתי משולב ויסייעו להם במגוון רב של נושאים, כולל פעילות תנועתית-ערכית", אמר ברוכי.
הוא ציין כי חברי גרעין "עודד" הם חלק בלתי נפרד מהגרעין הארצי של תנועת המושבים. "חברי הגרעין יקיימו בין השאר, פעולות המעודדות שירות משמעותי בצה"ל, כאשר בסיום שנת פעילות, יתגייסו בני הגרעין ליחידות מובחרות. השפעתם של בני הגרעין על החינוך הבלתי פורמאלי ברחבי המועצה היא גדולה מאין כמוה ובעלת חשיבות ניכרת. אנו נפגוש לראשונה את חברי גרעין 'עודד' באירוע מועצתי גדול שייערך במהלך חגי תשרי", אמר ראש מינהל הנוער במועצה.
דני עטר ראש המועצה בירך על שובו של גרעין "עודד" לגלבוע ואמר כי בשנים האחרונות, מתרחשת מהפיכה של ממש בקרב הנוער בגלבוע. "התוצאות של עשייה חינוכית בקרב מדריכי תנועות נוער, ובפרט של חינוך בלתי פורמלי, מניבות תוצאות ערכיות של נתינה, התנדבות, עזרה לזולת היוצקות בקרב המדריכים והמדריכות, מנהיגות עתירת מעש לעיצוב בני הנוער שלנו", אמר ראש המועצה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים