בגלבוע גבר הביקוש להצטרפות לגרעיני נוער  השבוע החליפו נערים את ותיקי גרעין "עודד"
דני עטר ערך לגרעין החדש קבלת פנים חגיגית
השבוע נכנס גרעין"עודד" חדש לגלבוע, ובמסגרת פעילותו הראשונה, קיים סיור והכרת אתרי הגלבוע, בהם תתמקד פעילותו. במהלך השבוע התקיים תהליך של חפיפה בינו לבין הגרעין הוותיק.ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר ערך קבלת פנים חגיגית לבני הגרעין במועצה ובירך אותם, כולל את ראש מינהל הנוער במועצה שמוליק עינב, לרגל מינויו החדש לתפקיד, במקום ברוכי מגל שפרש מתפקידו. בטכס קבלת הפנים השתתפו סגן ראש המועצה, רמי אלהרר. עטר ציין כי הוא רואה בבני הגרעין, מובילי דרך ו"מהפכנים" חיוביים לטובת מינוף הפעילות הבלתי פורמאלית במועצה.. "פעילותם של תנועות הנוער בגלבוע משתרעת על כר נרחב של פעילויות התנדבותיות איכותיות, ובתוכן השמירה על ערכי הטבע. בני הנוער בגלבוע מוכיחים מנהיגות ומצוינות, ועשייתם הברוכה ראויה להערכת כל תושבי הגלבוע", אמר ראש המועצה.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה סקר ארוכות בעזרת מצגות, בפני בני הגרעין ובנוכחות ראש המועצה, את ישובי הגלבוע ואתריו, על חזון המועצה והציפיות מהגרעין בשנת פעילותם. לדבריו, השנה, גדל מספר הגרעינרים משישה לפני שנה, לשמונה, וזאת עקב הביקוש מתושבי הישובים ולאור החשיבות הרבה, בה רואה ראש המועצה את גידול מספר הגרעינרים.
במהלך סיורם ב"כתףשאול", שאליו נלווה ראש המועצה וסגנו, קיים דני עטר שיחה קרובה עם בני הגרעין הנכנס וקרא להם לשים דגש בפעילותם, להגדלת נפח הפעילות של הדו-קיום בין ערבים ויהודים במועצה ואיחל להם דרך צלחה. כמו כן בירך ראש המועצה את נורית מלמוד מרמתצבי, לרגל מינויה לתפקיד רכזת הנוער ותנועת "בני המושבים" במועצה,במקומו של עומר בר, שפרש מהתפקיד.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים