אחרי 25 שנה, כנהג אוטובוס של המוא"ז הגלבוע סיים אבי ביטון התמחות בתחום איכות הסביבה הכשרתו התאפשרה במסגרת גמול-השתלמות
אבי ביטון, נהג אוטובוס ממחלקת התעבורה של המועצה האזורית הגלבוע, בעל ותק של 25 שנה, שבמסגרת מימוש זכותו ל"גמול-השתלמות", המוענקת לעובדי מדינה, שזכו להמלצות מנהלי מחלקות,  ללמוד מקצועות, כמו מחשוב, שפות, הוראה, הדרכה, עסקים ועוד. אבי לא התלבט רבות ובחר בהכשרה לאיכות הסביבה, בעזרתו ובעידודו של שלומי גרנוב, מנהל איכות הסביבה וחזות ישובים.
כשנשאל ביטון, מדוע בחר בתחום איכות הסביבה, כקורס לשיפור מעמדו כעובד מדינה, השיב: "כשהכריז ראש המועצה, דני עטר,על שנת 2011 כשנת איכות סביבה בישובי הגלבוע, הבנתי שמדובר כאן בתחום העשוי להעניק לא רק מקצוע ירוק, אלא גם לשפר את איכות חייהם של תושבי המועצה. העובדה שרבים וטובים מתושבי המועצה מגלים מודעות וחשיבות לנושא, החל מגיל הרך והלאה, שכנעה אותי לעובדה כי בחרתי נכונה את דרכי. נושא איכות הסביבה מדבר אליי, יתירה מזאת, גם הושפעתי מהפעילות המעניינת והמועילה של מחלקת איכות הסביבה בראשותו של שלומי גרנוב. אגב, בכל מחלקות המועצה הועמד נושא איכות הסביבה בראש סדרי העדיפויות", אמר ביטון. 
אבי ביטון, תושב גוש" אומן", נשוי, אב ל-4 וסב ל-6 נכדים, משמש במקביל לעבודתו, כנהג אוטובוס, גם כממלא-מקום רכז הביטחון בישוב מגוריו. 30 חניכים למדו בגמול-השתלמות בו השתתף ביטון. לדבריו, כולם בחרו במקצועות מתקדמים, כמו מחשבים. "אני היחיד מכל הקבוצה שבחרתי ללמוד את נושא איכות הסביבה, ואני לא מתחרט לרגע" מסכם אבי ביטון.
ראש המועצה דני עטר, ומנהל המחלקה לאיכות הסביבה וחזות הישובים, שלומי גרנוב, שיבחו את אבי ביטון על בחירתו בלימוד נושא איכות הסביבה. דני עטר אמר כי המודעות לתחום איכות הסביבה, מחוללת בשנים האחרונות שינויים טכנולוגיים מהפכניים. "לשם כך, נחוצים אנשים איכותיים כמו אבי, שאיכות הסביבה ואיכות החיים קרובים לליבו. המקצוע הנוסף שבחר בו אבי, נועד להקנות כלים מקצועיים וטכנולוגיים מתקדמים להפחתת זיהום סביבתי וזיהום אוויר, קרקע ומים. צעדו הנכון שלאבי, מעיד על שאיפת כולנו לשיפור איכות חיינו, ועל כן שלוחה אליו ברכת המועצה", סיכם ראש המועצה.ראש המועצה דני עטר, ומנהל המחלקה לאיכות הסביבה וחזות הישובים, שלומי גרנוב, שיבחו את אבי ביטון על בחירתו בלימוד נושא איכות הסביבה. דני עטר אמר כי המודעות לתחום איכות הסביבה, מחוללת בשנים האחרונות שינויים טכנולוגיים מהפכניים. "לשם כך, נחוצים אנשים איכותיים כמו אבי, שאיכות הסביבה ואיכות החיים קרובים לליבו. המקצוע הנוסף שבחר בו אבי, נועד להקנות כלים מקצועיים וטכנולוגיים מתקדמים להפחתת זיהום סביבתי וזיהום אוויר, קרקע ומים. צעדו הנכון שלאבי, מעיד על שאיפת כולנו לשיפור איכות חיינו, ועל כן שלוחה אליו ברכת המועצה", סיכם ראש המועצה.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים