מתנדבי ביטוח לאומי של עמותת "דורות בגלבוע"  - שליחי מצווה לאוכלוסיה המזדקנת בגלבוע  
למעלה מ-30 מתנדבים מעמותת "דורות בגלבוע" מישובי המועצה, מסייעים מזה 15 שנה לעשרות זקנים בודדים וכן מרותקים בביתם מיישובי הגלבוע ע"י עריכת ביקורי בית. הפעילות מתבצעת בשיתוף המוסד לביטוח לאומי.
 
מנהלת "דורות בגלבוע", מרים ורד ציינה כי ביקוריהם של מתנדבי עמותת "דורות בגלבוע" בבתי הזקנים ובעיקר מרותקי בית, מסייעים לאין ערוך לאוכלוסיה זו. "המתנדבים משקיעים מזמנם לשיפור הרגשתו של הזקן, הם דואגים למימוש זכויותיו במוסד לביטוח לאומי ומנעימים את שעותיו במסגרת ביקורי הבית", אמרה מנהלת "דורות בגלבוע".
 
כאן המקום לציין כי במשך 14 שנה ריכזה בהתנדבות את הנושא, עטרה דורסיני, חברת מולדת. לפני שנה נכנסה לתפקיד ריכוז המתנדבים מיכל גלוסקא, גם היא חברת מולדת, ואף היא בהתנדבות.
 
המתנדבים מחולקים לשתי קבוצות.
קבוצה אחת מבקרת בבתי הזקנים בישובי התענך. קבוצה שנייה- פועלת בישובי עמק חרוד, ונעזרת לצורך בהסעה המאורגנת ע"י "דורות בגלבוע".
מרים ורד: "ביקור  המתנדב מתקיים אחת לשבוע בהתמדה ובמסירות רבה. אחת לחודש מתקיימת פגישת הדרכה  של המתנדבים עם מנהלת מחלקת ייעוץ לקשיש מהמוסד לביטוח לאומי בעפולה. הפגישות עצמן מתקיימות ב"דורות בגלבוע". כאן המקום לציין כי המוסד  לביטוח לאומי מקיים אחת לשנה טיול למתנדבים, וכן מפגש אזורי של מתנדבי מבקרי הבית והייעוץ לקשיש של ביטוח לאומי באזור כולו, בליווי הרצאה וארוחת צהריים", סיכמה מרים ורד.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים