לאחרונה התקיימה התחרות הראשונה בסבב תחרויות ארציות מטעם איגוד האופניים הישראלי לילדים ונוער בבית היערן אשר בכרמל. בתחרות יצגו את הגלבוע כ-23 ילדים ובני נוער כאשר הצעיר בן 8 והמבוגר בן 15 כאשר לחלקם הייתה זו ההתנסות הראשונה בחייהם בתחרויות אופניים ארציות ובכלל.

הילדים רכבו במסלול שטח מאתגר משובץ אלמנטים טכניים וקטעי מעבר פתוחים מה שהצריך טכניקת שטח,כושר גופני גבוהה,כוח ומהירות כמו גם התמודדות עם תנאי מזג אויר חם והרבה כוח מנטאלי.
לירז רימון מאמן הקבוצה הצעירה בקבוצת האופניים 500 וואט גלבוע סיפר על ההכנות לתחרות:
"ההכנה המקצועית נעשתה כבר מתחילת העונה,הרוכבים עמלו קשה בכל ההיבטים-טכניקה,כושר,מיומנויות ספציפיות,מנטליקה והעניין הקבוצתי-חברתי שמהווה פרמטר מרכזי אצלנו ב 500 וואט גלבוע.
הגענו בבוקר התחרות לבית היערן,ערכנו היכרות על המסלול מהודקת ומוקפדת מה שנתן לרוכבים ולנו המון ביטחון והתוצאות בסיום הן בקו ישר לכמות ההשקעה הפיזית,מנטלית ולוגיסטית של הרוכבים,ההורים והצוות".
בסיום היום זכו רוכבי הקבוצה מהגלבוע להישגים מכובדים :
בקטגורית הילדות(גילאי 13-14) סיימה ליאור הלוי במקום השני וזו לה תחרות ראשונה.
בקטגוריית הקדטיות(גילאי 15-16) סיימה סתיו גינת במקום השני.
בקטגוריית האפרוחיות(גילאי 11-12) סיימה נגה קדשאי במקום הרביעי צמוד צמוד לשלישית.
בקטגוריית האפרוחים(גילאי 11-12) סיים רון קדשאי שני ושאר חבריו רובם במיקומים מצוינים בעשירייה מתוך כמעט 40 מזנקים בקטגוריה זו.
בקטגוריית הקטקטים(גילאי 9-10) זכה גל קדשאי במקום הראשון ועילי מרגלית במקום השלישי,שניהם מתחרים לראשונה בחייהם ונתנו רכיבה נחושה ומדהימה לגילם ובכלל.
בועז שושן מאמן הקבוצה הבוגרת אמר בסיום התחרות:"כל המזנקים סיימו בתוצאות מצוינות מבחינתם השיגו הישג חשוב מאד לבוא להתחרות ולרכוב על מסלול חדש,למדוד את עצמם על האופניים והרבה מעבר לזה ולקבל שיעור לחיים של ספורטיביות,הישגיות,חתירה למצוינות עם המון ערכיות ובעיקר רעות-הביחד האדיר הזה שהיה שם.

מעבר למסלול,לרכיבה ולתחרות הייתה בבית היערן אווירה מדהימה,חגיגת אופניים ועשרות הרוכבים של קבוצתנו כמו גם ההורים ובני המשפחות שעמדו לאורך כל המסלול עודדו,רצו ממש פיזית אחרי הרוכבים,חילקו מים ונתנו המון רוח גבית הוסיפו לצבע ולכיף,היה שם המון ביחד של קבוצתנו 500 וואט,המון חום ונתינה וביחד.
בהזדמנות הזו אני רוצה לומר תודה למ.א. הגלבוע לראש המועצה ולרכז הספורט מר שלומי אייל ששמו את ענף האופניים בסדר עדיפויות גבוה העונה ומסייעים ברוח גבית לרוכבים בתמיכה כספית ולוגיסטית והתוצאות תוצר ישיר גם של השקעה זו,תודה".
לכתבנו נמסר כי רוכבי 500 וואט גלבוע מתועדים להשתתף בעוד כ10 תחרויות העונה בליגות הארציות השונות כולל אליפויות ישראל וגם תחרות למצוינות לילדים ונוער באופני הרים שתתקיים בגלבוע בהפקת הקבוצה המקומית 500 וואט,מ.א. גלבוע ואיגוד האופניים ביוני הקרוב וזאת לראשונה בגלבוע.


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים