"הזדמנות שנייה" : בבתי הספר התיכוניים בגלבוע לא מוותרים , תינתן תמיכה ועזרה לימודית נוספת לתלמידים שלא השלימו לימודיהם, עקב התנדבויות שונות.
המטרה להעלות את שיעור הזכאים לבגרות.
השבוע הוחל בפרויקט הישגי בגרות לבוגרי כיתות י"ב בבתי הספר התיכוניים עמק חרוד, ניר העמק ובי"ס "אחווה" בגלבוע. מטרת הפרויקט - לעודד את הזכאות לבגרות בקרב תלמידים,שלא הספיקו מסיבות כלשהן להשלים מבחן אחד או שניים, עקב עיכובים שנוצרו,מסיבות כמו התנדבות שנת שירות, גיוס מוקדם לצה"ל או עיסוק בפעילות תנועתית.
משה קאשי, מנהל המרכז לאסטרונומיה בגלבוע, איש חינוך ותיק, מסר כי הפרויקט הצריך תקציב מיוחד, שהושג הודות למעורבותו של ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, מול משרד החינוך ובעידודו של ראש מינהל החינוך במועצה דרור ללוש. "תקציב זה, אפשר לנו לצרף מורים טובים ביותר, שבימים אלה מלמדים נערים באופן פרטני, בהיקף של קבוצות-קבוצות. יחד עימם לומדים חיילים, שלא הספיקו להשלים מקצוע אחד או שנים, בעת חופשתם מצה"ל וכן מתנדבי שנת שירות שלא הספיקו להשלים לימודיהם", אמר משה קאשי.
פרויקט השלמת מבחני הבגרות, הוא בבחינת מתן הזדמנות נוספת לאותם תלמידים שנרשמו לפרויקט, אומר קאשי. לדבריו,צוות המורים המומחים, המסייע לתלמידי הפרויקט, מגלים יחס חם ואוהד כלפי התלמידים והוסיף כי אחת מתלמידי הפרויקט לא יכלה להשתתף בשיעור חשוב, בשל שהייתה במרכז הארץ למשך יממה. "מחשש שנערה זו תפסיד חומר לימודי חשוב, לא היססה מורה מהפרויקט לנסוע אליה למרכז הארץ והעניקה לה שיעור פרטי", סיפר משה קאשי.
ראש המועצה דני עטר, יוזם הפרויקט, ציין כי הוא מאמין שתכליתו של הפרויקט, תביא ללא ספק לשיפור מתמיד בממוצעי ציוני הבגרות ובשיעור הזכאים לבגרות. "זוהי תפישה אידיאולוגית וחינוכית, המזניקה את השגיות הלימודית ואת קידום ההצלחה בעתיד בתחום הכלכלה והחוסן הלאומי", אמר עטר.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים