שפת המצויינות בגלבוע:כ-100 תלמידי בי"ס "יד לחמישה"
נבחרו ע"י הטכניון להשתתף בקורס רובוטיקה ומדעי החלל
 התלמידים יחשפו לתכנים בתחום הרובוטיקה, פיתוח יישומים מדעיים, בניית רובוט, יישומי טלפון סלולרי ,לימודי מחשב מתקדמים ועוד.
במהלך הלימודים – ישתתפו התלמידים באולימפיאדת המדע בטכניון.
הקורס מתקיים במסגרת תוכנית מצויינות -  ובשיתוף המרכז לרובוטיקה בטכניון. מטרות הקורס הן פיתוח חשיבה ביקורתית וחינוך לערכים. במהלך התוכנית נחשפים הילדים לקורס העוסק במגוון נושאים: רובוטיקה, מדעי המחשב ומדעי החלל. הקורס החל מתחילת החודש ונבחרו בו למעלה מ-100 תלמידים.
תמר יהל-מוסקוביץ', המשמשת גורם מקשר בין חברת YTEK לבין ביה"ס "יד לחמישה" והורי התלמידים, מסרה כי קיימת שביעות רבה בקרב הורי התלמידים והוסיפה כי היא מקווה שהתלמידים ישתתפו בחלקם הגדול בתחרות האולימפיאדה הארצית שתתקיים בחודש מאי בטכניון, תחרות המהווה לדבריה נקודת שיא בקורס המצויינות.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך על היקף משתתפי הקורס הגדול ואיחל הצלחה לתלמידים. עטר ציין כי הוא משוכנע שחניכי הקורס לרובוטיקה יצליחו בעזרת מודל פדגוגי וערכי זה, לפתח את חשיבתם המדעית וביקורתית, ויהוו מדעני המחר.
לימור וייצמן, סגנית מנהלת בית הספר "יד לחמישה", ציינה כי משתתפי הקורס, הינם ברוכי כישרון, ואמרה כי היא משוכנעת שמקומו של בית הספר יהיה בין המובילים בתחרות.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים