שביעות רצון רבה בגלבוע מהישגי בגרות בבי"ס "אחווה גלבוע"
שיעור זכאי הבגרות בביה"ס "אחווה-גלבוע"בתשע"א 53 אחוז לעומת 32אחוז בתש"ע
במועצה האזורית הגלבוע הגיבו בשביעות רצון רבה,על שיעור זכאי הבגרות של תלמידי בית ספר "אחווה-גלבוע". הנתונים הצביעו על שיעור של 53 אחוז לשנת תשע"א בקרב התלמידים, לעומת 32 אחוז זכאי הבגרות בשנת תש"ע.
במועצה האזורית הגלבוע, ציינו בסיפוק את התוצאות ואמרו כי הישגי זכאי הבגרות של בית הספר "אחווה-גלבוע" החמיאו לכלל מערכת החינוך ולמועצה האזורית הגלבוע. ראש המועצה דני עטר אמר כי ההשקעה החינוכית ניכרת בכל פעילות של בתי הספר. "אין זה סוד שבשנים האחרונות משקיעה המועצה כל שביכולתה כדי לתת מענה הולם לבתי הספר ובתוכם בי"ס 'אחווה-גלבוע' ולכל תלמיד ותלמיד", אמר עטר. כמו כן בירך ראש המועצה את מנהל בית הספר החדש,באסם זועבי, וכן את המנהל הקודם סלמן זועבי שפרש לגמלאות ובין השאר את צוות המחנכים, על מאמציהם בהובלת התוצאות המעודדות.
דרור ללוש, ראש מינהל החינוך הגדיר את תוצאות הישגי הבגרות "הישג ענק". "שיעור של 53 אחוז של הישגי בגרות,מעניקים אות כבוד לבית הספר האיכותי, "אחווה-גלבוע", להנהלתו,לצוות המורים ולמועצה. "הישגים אלה מדברים בעד עצמם. הם מציגים מנהיגות ניהולית איכותית מובילה שבראשה עומד המנהל באסם זועבי וכן צוות מורים ומחנכים ערכיים ומצוינים, הראויים להוקרה ותהילה. כאן המקום לשבח את ראש המועצה דני עטר, שמעורבותו בתחום החינוך, החל מהגיל הרך ועד לתיכון ניכרת בעשייה ובהשקעה בכל תחום עשייה", אמר ללוש.
בין המברכים נמנה ד"ר סבאח סבאח המפקח על בית הספר "אחווה-גלבוע", שציין כי העלייה המשמעותית באחוז הזכאים בשנת תשע"א לבגרות, מוכיחה כי קיים פוטנציאל גדול בקרב תלמידי התיכון והוסיף כי מתקיימת בו עשייה אמיתית. "אני בטוח כי הנהלת בית הספר תדע לשמר הישג זה ואף להגבירו משנה לשנה", ציין ד"ר סבאח.
מנהל בית הספר, באסם זועבי, ציין כי הישגי זכאי הבגרות, הם תוצאה של מאמציהם של המורים שהשקיעו בכל תלמיד ותלמיד, תוך איתור קשיים להובלתם לצורך העפלה בהישגים. "ההישגים הם גם תוצאה של דיאלוג חינוכי קרוב בין התלמידים למורים ורכזי המקצועות. אני מודה בראש וראשונה לראש המועצה דני עטר שאינו חוסך במשאבים להעצמת בית ספרנו ולראש מינהל החינוך, דרור ללוש, המסייע רבות לכלל בתי הספר, כולל בית ספרנו", אמר מנהל בית הספר. כמו כן הודה מנהל בית הספר למפקח בית הספר ד"ר סבאח סבאח, על עשייתו הברוכה למען בית הספר ולמנהל רשת אורט במחוז הצפון, דוד אטמור.

 

 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים