הווטרינר הרשותי מציע לאימוץ כלבים יפים, מחוסנים ומאולפים
אחת הכלביות האזוריות הקולטות כלבים רבים מרשויות וישוביםבצפון, שננטשו, מסיבות שונות ע"י בעליהם, היא כלביית מ.א. הגלבוע. הכלבייה בניהולו של הווטרינר הרשותי, ד"ר עופר גולדשטיין, יחד עם רופאים וטרינרים ומתנדבים, מובילים פרויקט חדשני, פרי יוזמתם של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב, שמטרתו להעניק סיכוי לכלבים שהיו נתונים במצב של סיכון ולדאוג לאימוצם בקרב משפחות.   
בשנת 2009 מצאו 85 כלבים שטופחו בכלביית הגלבוע בית חם. מתחילת השנה הנוכחית נמסרו 28 כלבים לאימוץ. על מנת להחיש את מסירת הכלבים לאימוץ מפרסם אתר המועצה את תמונות הכלבים הממתינים לבית חם.
ד"ר גולדשטיין מזמין את כל אוהבי בעלי החיים לבוא לבית המחסה ולאמץ כלבים, שעברו לדבריו עיקור, חיסון, חינוךואילוף. "הכלבים המקסימים מוחזקים בתנאים של בית הארחה עם 5 כוכבים, כאשר כל כלב שוהה לבד בתא ונהנה מתנאים לא פחות מתנאי בית חם. אנו מחכים לכםבמקום. לכולם מגיע בית חם!! אנא עזרו לנולמצוא להם בתים מאמצים. כל כלב שיאומץ, מפנה מקוםלאחר שנזרק לרחוב" אומר הווטרינר הרשותי.
צוות של כ-10 בני נוער, מהישובים מקדישים את סוף השבוע להתנדבות בטיפוח הכלבים ועוזרים בהנחייתה של ג'ניס גולדמן, האחראית על תפעול הכלבייה, באילוף הכלבים וטיפוחם לקראת מסירתם לאימוץ. "המתנדבים הצעירים הם נכס אנושי יקר, המשקיעים מזמנם באהבה ובמסירות בכלבים", אומרת גולדמן ומוסיפה "יש ביניהם 3 ותיקים שזו להם השנה השלישית בפעילות התנדבותית – תום אברהם, יערה אברהם ומעיין אליהו, שלושתם בני 12 וחצי ממושב אביטל. החדשים הם: רן שבת, עומרי שבח, מור לוי, ליור לוי ודניאל אבואב, כולם בני 12 מגן נר. "אנו גאים בהם וקוראים לבני נוער להצטרף לעשייה הברוכה", אומרת גולדמן.
היא קוראת לציבור המעוניין באימוץ כלב להתקשר לכלביה טלפקס  6081547, או ישירות אליה 050-4077833.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים