מ.א.הגלבוע קיימה יום הכשרה ארצי לעשרות מועמדי שירות אזרחי\לאומי מישובים ערבים בארץ
 
 שיעור נכונותם של בנים ובנות מכפרי המועצה האזורית הגלבוע, להתנדבות לשנת שירות לאומי, תופס בימים אלה תאוצה רבה, ואם עד לפני פחות משנה, התגייסו 4 תלמידות, בוגרות י"ב מבית הספר תיכון "אחווה-גלבוע" להתנדבות לשירות לאומי, השבוע נרשם שיא של מתנדבים מהכפרים ומספרם הגיע ל-14! הללו הצהירו כי הם רוצים "להעניק לחברה שבה הם חיים ולקבל בחזרה את אהבתם של כלל התושבים".
על מנת לסייע למתנדבים לקראת התגייסותם לשירות אזרחי\לאומי, קיימה המועצה האזורית הגלבוע יום הכשרה ארצי למתנדבים מהגלבוע, כשאליהם הצטרפו עשרות נערים מישובים ערבים בארץ, ובתוכם, הכפרים גיש מסכנין , יפיע, טובה זנגריה, זרזיר, כעביה, רהט, ערב ערמש'ה, טייבה, נאעורה, טמרה, מוקיבלה ועכו.
שמוליק עינב, מנהל מחלקת הנוער במועצה האזורית הגלבוע, הנמנה עם מארגני יום ההכשרה, מסר כי במסגרתה נפתחה סדנה שעסקה בטכניקות אימון של נערים במקצוע הכדורגל , "כל חניך הציג בפני המשתתפים את משנתו בנושא", ציין עינב והוסיף כי לאחר ארוחת צהריים, הוסעו הנערים לאולם הספורט בקיבוץ גבע, שם עברו אימון מעשי בכדורגל,  כדורסל, מחניים וכושר, "הייחודיות באימון זה הוא שחניכים העבירו חלק מאימון המבוסס על מערך האימונים אותם הכינו מבעוד מועד", אמר.
עוד ציין מנהל מחלקת הנוער במועצה, כי המתנדבים ראו חשיבות רבה ביום ההכשרה, משום שלדבריו, ניתנה במסגרתו הזדמנות לקבל הכשרה מקצועית, יחד עם המאמנים המקצועיים של הפועל תל-אביב.
 
 
שוקי רחמן מנהל תחום שירות אזרחי-לאומי מיפעלות חינוך וחברה- הפועל ת"א, אמר בתום האירוח כי המועצה האזורית הגלבוע נותנת במה רצינית ואיכותית למתנדבי השרות האזרחי/לאומי וכי ביום מן הימים יחזרו מתנדבים אילו לתרום לישובי המועצה.
שמוליק עינב ברך את המתנדבים ואת המארגנים, ובתוכם נאיף זועבי, רכז המפעלים של מחלקת הנוער ורכז הפרויקט של השרות האזרחי/לאומי, על עבודתם והשקעתם, ואמר כי תרומתם לחברה אינה יכולה להימדד בזמן הקצר שבו הם נמצאים בישובים, "השקעה זו ניתנת למדידה רק בטווח הרחוק יותר", סיכם עינב.
 
ראש המועצה דני עטר אמר כי תושבי הגלבוע גאים במספר ההולך וגובר של המתנדבים בקרב ילדי כפרי הגלבוע לשירות אזרחי\לאומי. "השירות הלאומי מהווה הזדמנות פז להעשרת תכנים במישורים רבים אצל בני ובנות הכפר. הוא אמור גם לתרום להעצמה אישית, באמצעות הכשרות והשתלמויות המוצעות בו, כמו כן, הוא גם המקום להגשמת חלומות ושאיפות, ובעיקר גיבוש עצמי", אמר ראש המועצה.   
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים