אליפות אירופה בכדורסל "כסאות גלגלים" שהסתיימה השבוע באולם הספורט גן נר בגלבוע,הוכתרה בהצלחה רבה ע"י אלפי הצופים ונציגי 20 מדינות אירופה. טכס הסיום נערך במעמד שרת התרבות לימור ליבנת, ראש המועצה המארח דני עטר, ראש מינהל הספורט ומנכ"ל החברה הכלכלית ירון אוחיון. האירוח הוכיח שההחלטה לסמוך על מארגנים מהגלבוע היתה קולעת, ונכונה שמשום מורכבות פרויקט בינלאומי כזה באירוח אליפות כדורסל לנכים עם 20 קבוצות מאירופה, ובתוכם אורחים מ-12 מדינות שונות שנחתו בישראל בתחילת ספטמבר כדי להיאבק על מדליית הזהב באליפות, בדרך להבטיח את הכרטיסים הנחשקים למשחקים הפרה-אולימפיים באולימפיאדת לונדון 2012.
צופים ציינו כי מדהים היה לראות את איזור הצפון – הגלבוע, עפולה, נצרת ועמק יזרעאל – מתמסרים למען הצלחת האירוע, שאכן הוגדר כאחד המרשימים שנראו כאן בשנים האחרונות. לראשונה בהיסטוריה, אליפות אירופה בענף ספורט כלשהו הנערכת כאן בישראל, ממש כאן לידינו.
ראש המועצה אזורית הגלבוע דני עטר,בירך נרגשות, את משתתפי האליפות מאירופה, באיחולי בריאות איתנה והתחזקות להמשך פעילותם בספורט הכדורסל, כמו כן חזר ובירך את הקבוצה המארחת גליל\גלבוע, את ראש מינהל הספורט במועצה, ירון אוחיון, את העובדים והמתנדבים ואמר כי המועצה, על תושביה מקווים לשוב ולארח את משתתפי הקבוצות מאירופה באליפויות שונות.
פרשן הספורט של רדיו" קול רגע", זיו אמויאל מסר כי אליפות אירופה בכדורסל "כסאות גלגלים" לימדה את רובנו משהו על העולם שאנחנו חלק ממנו. "היתה כאן רמה גבוהה ביותר, שהתבטאה לא רק במשחק, אלא באהבה ותשוקה לספורט, רצון לנתינה אינסופית, גיבוש פנים קבוצתי ותחרותיות ועד העובדה הקיימת ש-99 אחוז מהשחקנים שהשתתפו באליפות היו אנשים לא בריאים – האליפות הזו, ובכלל העיסוק בענפי ספורט הנכים,מחזירים את החבר'ה האלה למעגל של כולם. פיזית, הם אולי שונים, ותו לא", אמר.
אמויאל:"מבחינה מקצועית, נבחרת הגברים של בריטניה זכתה במדליית הזהב, גרמניה בכסף וספרד במדליית הארד. בנשים, גרמניה זכתה בזהב, הולנד בכסף ובריטניה בארד. נבחרת הגברים של ישראל אכזבה ולא הצליחה להעפיל לאולימפיאדת לונדון אחרי שסיימה במקום השביעי (ניצחון במשחק הסיום על הולנד), נבחרת הנשים ספגה שבעה הפסדים רצופים בבית היחיד ונותרה במקום האחרון. נתראה בפרנקפורט – גרמניה - 2013, שם תיערך אליפות אירופה הבאה".
ראש המועצה דני עטר בירך על החלטתו של המאמן המוערך אלי גוטמן להמשיך לשמש כמנהל העל של מחלקת הכדורגל ואמר כי "הירתמות של מאמן כזה היא הבעת אמון גדולה בכדורגל בגלבוע, ויחד עם זכי הרוניאן ינחילו ערכי ספורט בהם אנו דוגלים ומחנכים את הילדים שלנו".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים