הצלחה בבחינות הבגרות באנגלית בביה"ס הרב-תחומי עמק חרוד שבגלבוע 

נתון מדהים בתוצאות בחינות הבגרות באנגלית  100 אחוז מכלל התלמידים עברו בהצלחה את הבחינה, מתוכם 76% ברמה של 5 יחידות לימוד
מי מאיתנו לא זוכר את לימודי האנגלית כמשימה כמעט בלתי אפשרית. כולנו "מבינים" אנגלית מצוין, אבל כשאנו נדרשים לדבר מתחילות ההתרגשויות. הגמגום, אוצר המילים הדל והתחביר המסובך פשוט עושים את החיים קשים, בעיקר כשאנו מחליטים שהגיע העת לעבור בנתב"ג בדרך לעוד טיול או ביקור מעבר לים.
בתיכון הרב תחומי עמק חרוד הצליחו להוכיח לכולנו שהמציאות שונה. תוצאות בחינות הבגרות באנגלית מוכיחת שהמשפט "כל אחד יכול" הוא לא רק סיסמה. 100 אחוז מתלמיד יביה"ס עברו בהצלחה את בחינת הבגרות. הנתון המדהים מסביר לכולנו שהמציאות יכולה לעלות על כל דמיון. אבל כשמנתחים את התוצאה מגלים שההצלחה היא פשוט ענקית בקנה מידה ארצי. וכאן מגיעה ההפתעה האמיתית: 76 אחוז מכלל התלמידים ניגשו לבחינה ברמה של 5 יח"ל
 וכולם עברו בהצלחה. 21 אחוז ניגשו לבחינה ברמת לימוד של 4 יח"ל ושוב כולם עברו בהצלחה, ו 3 אחוז ניגשו ל -3 יח"ל וכולם (עוד פעם אחת ודי) סיימו בהצלחה.
רק בשביל לסבר את האוזן, ממוצע ההצלחה הארצי בבחינות הבגרות עומד על 49 אחוז, וממוצע ההצלחה בבחינה באנגלית אף נמוך יותר. בתיכון עמק חרוד ההצלחה בבחינה של 5 יח"ל גדולה יותר מהמוצע הארצי של כלל התלמידים בכל הרמות ביחד בבגרות באנגלית.
אז מה כל כך מיוחד?והאם בעמק חרוד הצליחו לפצח את הגנום הארץ הישראלי? מנהלת התיכון, אילנה לוסטיג,חושבת שבסה"כ מדובר בשילוב של צוות מורים מנוסה והשקעה ללא גבולות."אצלנו המורים רואים את העבודה היומיומית כמשימת שליחות. צוות האנגלית עתיר ניסיון, יודע לגעת בנקודות החולשה ולטפח את נקודות החוזק. אנחנו לא מתפשרים על בנוניות ומצליחים להוציא מהתלמידים את המקסימום. כמובן שההצלחה היא גם בזכות התלמידים ששואפים כל הזמן להגיע לטופ. אני שמחה שביה"ס מוביל את מערכת החינוך בעמק להצלחות גדולות".
דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע: "אני לא מופתע, כשמשקיעים יש תוצאות. ברב תחומי עמק חרוד עושים עבודה יסודית גם ברמה הלימודית וגם בפן הערכי חברתי".
בתיכון עמק חרוד מבינים שעבודה קשה מובילה בהכרח להצלחות, ושאין תרופות קסם. לעומת זאת עקביות ומסירות הן שיטות בטוחות להשגת תוצאות רצויות.
אז בפעם הבאה כשאתם מביטים על הנבחרים במהדורות החדשות תדעו שבמדינת ישראל העתיד יכול להיות רק טוב יותר.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים