זינוק מרשים בשיווק מגרשים  ובערכי הנדל"ן בישובים  בהם מבוצע פרוייקט הרחבה:
לאור הביקוש הרב, ברכישת קרקעות, לבניית יחידות דיור צמודי קרקע, בישוב הקהילתי גן נר, חתמה החברה הכלכלית "גלבוע", על הסכם עם היזם אלי שבו, לשיווק ובניית בתים צמודי קרקע על מגרש של 500 מ"ר בשכונת "שיזף" בגן נר. בפרוייקט ישווקו 5 דגמים בגדלים שנעים בין 125 ל-150 מ"ר. הבתים חד קומתיים ובמפרט טכני עשיר ומגוון.
מנכ"ל החברה הכלכלית, ירון אוחיון, מסר כי פעולות השיווק יחלו בזמן הקרוב. "פרוייקט שכונת 'שיזף', הינו הפרוייקט האחרון בהרחבת הישוב גן נר ובגמר הפרוייקט לא יוותרו יותר מגרשים לשיווק", ציין אוחיון. לדבריו, סיבת המשיכה של רוכשי הקרקעות לבניית ביתם בגן נר, היא היותו ישוב ירוק, בעל נופים נאים, ישוב המציע איכות חיים, נינוחות וביתיות. "שביעות הרצון, נובעת בין השאר בשל מגוון מוקדי תעשיה, מסחר ותיירות, הנמצאים בעיצומו של פיתוח מואץ ומרמת הנגישות הגבוהה אליהם", אמר מנכ"ל החברה הכלכלית.
ראש המועצה, דני עטר, אמר כי הגלבוע, הידוע באוצרותיו הקדומים ובנופיו המרהיבים, ממשיך להוות מוקד משיכה של מאות משפחות ממרכז הארץ, ובתוכם מבקרי ביתן הנדל"ן "גלבוע" ביריד ההתיישבות בתל-אביב, כל זאת, בשל היותו אזורנו ריאה ירוקה, עם רמת חינוך מהמובילות בארץ. "משפחות אלו מחדשות אנרגיה רעננה בישובי הגלבוע" אמר עטר והוסיף כי המועצה ממשיכה לשדרג מערך תשתיות אזורי לתעשיה, חינוך, תעסוקה ותיירות.
 גדעונה ומגן שאול:
בישובים מגן שאול וגדעונה, הנמנים עם הישובים בהם מבוצע פרוייקט ההרחבה, הסתיימו לאחרונה, עבודות תשתית הכוללות קרקע, מים, ביוב, ניקוז, הכנה לתקשורת ותאורה. על פי התכנית, ייבנו במגן שאול 36 יחידות דיור צמודי קרקע, מחולקות ל-3 כבישים.
 מוזהר סעד, המפקח על הרחבת הישובים במועצה האזורית הגלבוע מסר, כי בשלב הבא יבוצעו במגן שאול, עבודות פיתוח - סלילת כבישים, אספלט ומדרכות.
"בישוב גדעונה בו מתוכננות 62 יחידות דיור, הסתיים שלב א', ובקרוב יחלו עבודות תשתית ופיתוח בשלב ב' לקראת השלמתו של הפרוייקט", אמר המפקח על הרחבת הישובים.
הסדרת צומת "כיכר החשמליה" לבית השיטה:
 
עובדי החברה הכלכלית "גלבוע", החלו בימים אלה בעבודות ליצירת מעגל תנועה ב"כיכר החשמליה" בכניסה לבית השיטה. מוזהר סעד, המפקח על הרחבת הישובים בחברה הכלכלית מסר כי מעגל התנועה יסדיר את תנועת היוצאים ונכנסים לקיבוץ, הנתון בעומס במשך שעות הבוקר והצהריים, בעיקר, עת אוספים או מחזירים את התלמידים מבתי הספר. "עבודות ביצוע הכיכר כוללות הסדרת מדרכות, אבני שפה וריפוד הכביש באספלט. כעת העבודה בעיצומה ואני מאמין שבעוד כחודש תושלם העבודה", אמר מוזהר סעד.
   

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים